صدور جهانی کارت های پرداخت UnionPay از مرز ۵ میلیارد گذشت

منبع: آکاایران

2

1398/5/25

12:31


صدور جهانی کارت های پرداخت UnionPay از مرز ۵ میلیارد گذشت

با توجه به گزارش های منتشر شده از سوی جی هوآیونگ، مدیرعامل شرکت چینی یونیون پی (UnionPay)؛ کارت های صادر شده شرکت یونیون پی (UnionPay) در سطح جهان از مرز ۵ میلیارد کارت گذشته و یونیون پی برترین نام تجاری (brand) پرداخت الکترونیکی چینی شناخته شده است.

آکاایران: صدور جهانی کارت های پرداخت UnionPay از مرز ۵ میلیارد گذشت

شرکت یونیون پی، به پایگاه مشتریان خود که بیشترین دارندگان کارت ها را در جهان به خود اختصاص داده است، سرویس های پرداخت متنوع ارائه می کند. این شرکت برای ارتقاء سرویس های خود با شهرهای اصلی کشور چین مثلا شانگ های، همکاری نزدیک دارد. این شبکه پرداختی پلتفرمی برای ساکنان کشور چین فراهم کرده است تا آن ها بتوانند صورتحساب های قبوض و کارت های اعتباری خود را بپردازند. همچنین سرویس های پرداخت غیرتماسی QuickPass را برای انجام تراکنش های بلیت های حمل و نقل و پرداخت های خُرد در اختیار کاربران خود گذاشته تا آنان بتوانند در هر مکان و هر زمان تنها با یک ضربه آهسته به صفحه گوشی، کلیه هزینه های خود را بپردازند.

یونیون پی، برای همگام شدن با صنعت پرداخت جهانی پلتفرم پرداخت آنلاینی را نیز فراهم کرده و گامی به سمت پرداخت های موبایلی به برداشته است. کاربران پرداخت های آنلاین و پرداخت های موبایلی این شرکت تاکنون از مرز 200 میلیون نفر گذشته اند. سرویس های پرداخت یونیون پی در بازارهای خارج از مرزهای چین نیز در حال گسترش است و بیش از 10 میلیون بخش تجاری آنلاین در خارج از کشور چین، کارت های پرداخت یونیون پی را می پذیرند. کارت های حاوی چیپ های EMV با برند یونیون پی در مقیاس وسیع تری ارائه می شوند که از اپلیکیشن هایی مانند QuickPass نیز پشتیبانی می کنند.

اخیراً یونیون پی اعلام کرده است که همکاری با CartaSi، بزرگترین ارائه کننده کارت در ایتالیا را نیز آغاز کرده است و بیش از 15 هزار بخش تجاری در کشور ایتالیا که کارت های CartaSi را پذیرش می کنند، تا اواخر ماه جولای سال جاری، یونیون پی را نیز پذیرش خواهند کرد.

مطالب مشابه