فروش بیرحمانه بچه های دوقلو برای خرید گوشی

منبع: نمناک

21

1398/6/20

13:15


مادر بی رحم چینی برای پرداخت بدهی های قبلی و خرید گوشی فرزندان دوقلو خود را به قیمت بسیار ارزانی فروخت و دستگیر شد.

فروش بیرحمانه بچه های دوقلو برای خرید گوشی

فروش بیرحمانه بچه های دوقلو برای خرید گوشی

یکی از بهترین اتفاقاتی که ممکن است در زندگی هر یک از ما رخ دهد، متولد شدن نوزادی است که با عطر و بوی خاص خودش می تواند محیط خانه و خانواده را به بهترین شیوه ممکن تغییر دهد و در نهایت هر یک از اعضای خانواده او در تکاپوی این خواهند بود تا بتوانند با تغییر رفتار و برخورد، در شخصیت فرزندشان موثر واقع شوند.

با این حال اصلی ترین مسئولیت والدین، از همان روز اول تولد شروع می شود و آنها می بایست نهایت تلاش خود را برای اینکه به کودکشان آسیب نرسد را پیاده سازند! اما یک مادر چینی اخیرا به دلیل عجیبی که دو فرزند دوقلو خود را فروخته بود، توسط کاربران صفحات مجازی مورد نقد و بررسی های شدیدی قرار گرفت.

مادر بی رحم چینی به نام " Ma " که همسر او به نام " Wu " می باشد، در ابتدای ماه جاری فارغ شد و برای آنکه بتواند بدهی های خود را پرداخت کند و در نهایت به خواسته خود که خرید گوشی هوشمند بود برسد، در طی اقدامی عجیب فرزندان دوقلوی پسر خود را به قیمت 7400 پوند فروخت که در نهایت جمعه گذشته با حواشی ایجاد شده این مادر بی مسئول دستگیر شد.

فروش بچه

خانواده ای که این دو نوزاد تازه متولد شده را خریداری کرده اند، ساکن شرق چین می باشند که با خانه اصلی والدین اصلی خود 430 مایل فاصله دارند و هم اکنون طبق گفته ها تمام بدهی خود را پرداخت و موبایل مورد علاقه خود را نیز خریداری کرده اند و اینک هیچ پولی باقی نمانده است.

پلیس این دو نوزاد متولد شده را از خانواده جدید خود پس گرفته اند و آنها در حال حاضر نزد پدر بزرگ و مادر بزرگ خود در حال زندگی هستند که اگر به جرم قاچاق کودک متهم شوند، به مدت یک دهه زندان را تجربه خواهند کرد و خانواده ای که این دو نوزاد را خریداری کرده اند، مجازات شوند!

فروش بیرحمانه بچه های دوقلو برای خرید گوشی

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو