گراهام آرنولد کیست و الان کجاست؟ + بیوگرافی

منبع: نم نمک

2

1402/11/2

19:46


سرمربی تیم ملی استرالیا ادعای دفاعی بودن تیمش در جام ملت های آسیا را رد کرد.

گراهام آرنولد کیست و الان کجاست؟ + بیوگرافی

آرنولد : گفتم کلین شیت رمز قهرمانی در آسیاست نه اینکه دفاعی هستیم

به گزارش نم نمک ، تیم ملی فوتبال استرالیا با دو برد از دو بازی نخستش در جام ملت های آسیا صعودش را به دور حذفی این رقابت ها قطعی کرده است. گراهام آرنولد در نشست خبری پیش از دیدار تیمش با ازبکستان پذیرای انتقادهای زیادی از سبک بازی بازیکنانش بود. او با این حال دفاعی بودن تیمش را رد کرد و گفت ، تیمش اصلا دفاعی نیست.

گراهام آرنولد کیست و الان کجاست؟ + بیوگرافی

گراهام آرنولد کیست و الان کجاست؟ + بیوگرافی

«کانگوروها» پیش از بازی آخر گروهی شان به لطف پیروزی دو بر صفر مقابل هند و برتری یک بر صفر برابر سوریه به مرحله یک هشتم نهایی رسیده و اکنون به دنبال صدرنشینی اند. با همه اینها استرالیا چندان مطمئن ظاهر نشده است و در بازی قبلی برابر سوریه تنها یک شوت در چارچوب داشت و توانست به لطف همان شوت همه سه امتیاز مسابقه را به دست بیاورد.

گراهام آرنولد پس از آن که گفت تیم هایی که بتوانند کلین شیت زیادی داشته باشند قهرمان جام می شوند ، در آستانه بازی ازبکستان گفت که از این اظهار نظرش برداشت نادرستی صورت گرفته است. او در صحبت هایی پیش از دیدار با ازبکستان گفت : روش فوتبال من هجومی است. از درباره قهرمان جام ملت ها پرسیده شد و گفتم کلین شیت رمز قهرمانی در این مسابقات است. مهم این است که بازیکنان نقش و وظایفشان را بدانند. ما در هر بازی موقعیت های زیادی را ایجاد می کنیم و تیم خوبی داریم.

آرنولد که استرالیا را به مرحله یک هشتم نهایی جام جهانی قطر رساند در دیدار فردا (سه شنبه) برابر ازبکستان یک غایب بزرگ دارد و آن هم میچل دوک ، مهاجم اولش ، است که به دلیل آسیب دیدگی این دیدار را از دست داده است.

سرمربی استرالیا در ادامه درباره ادعای دفاعی بودن تیمش افزود : نمی دانم این را از کجا می آورید که ما تیم دفاعی هستیم.

این مربی 60ساله عنوان کرد که تیمش می خواهد در صدر جدول گروهش قرار گیرد تا دور بعد در شرایط خوبی قرار بگیرد : «ما تیم هجومی هستیم که می دانیم چگونه دفاع کنیم.»


بیوگرافی گراهام آرنولد

گراهام آرنولد متولد 3 اوت 1963 یک مربی فوتبال اهل استرالیا است.

همسر گراهام آرنولد سارا آرنولد نام دارد.

نظرات


تصویری


ویدئو