بیوگرافی کاظم زعفرانچی لر شورای شهر تبریز کیست +سوابق و حواشی

منبع: شبونه

1

1402/11/9

12:31


بیوگرافی کاظم زعفرانچیلر کیست کاظم زعفرانچی لر عضو شورای شهر تبریز میباشد او در ششمین دوره انتخابات شورای شهر تبریز موفق شد که برنده شود و به عنوان عضو شورای شهر تبریز فعالیت کند. سوابق ششمین دوره شورای اسلامی شهر تبریز: سال اول: رئیس کمیسیون سرمایه گذاری، گردشگری و بهبود فضای کسب و کار رئیس …

بیوگرافی کاظم زعفرانچی لر شورای شهر تبریز کیست +سوابق و حواشی

بیوگرافی کاظم زعفرانچیلر کیست

کاظم زعفرانچی لر عضو شورای شهر تبریز میباشد او در ششمین دوره انتخابات شورای شهر تبریز موفق شد که برنده شود و به عنوان عضو شورای شهر تبریز فعالیت کند.

سوابق

ششمین دوره شورای اسلامی شهر تبریز:
سال اول:
رئیس کمیسیون سرمایه گذاری، گردشگری و بهبود فضای کسب و کار
رئیس کمیسیون فناوری اطلاعات و شهر هوشمند
نائب رئیس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی
سال دوم:
رئیس کمیسیون سرمایه گذاری، گردشگری و بهبود فضای کسب و کار
رئیس کمیسیون فناوری اطلاعات و شهر هوشمند
عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی

 

بیوگرافی کاظم زعفرانچی لر شورای شهر تبریز کیست +سوابق و حواشی

حجت الاسلام سید کاظم زعفرانچی‌لر در جلسه هماهنگی برگزاری همایش شمس و مولانا که با حضور یعقوب هوشیار شهردار تبریز برگزار شد، اظهار کرد: شمس تبریزی به عنوان یکی از شخصیت‌های برجسته و تأثیرگذار در عرفان اسلامی که نامش هموار با شهر کهن تبریز عجین شده و ضرورت دارد مدیریت شهری در راستای حمایت از داشته ها و میراث معنوی شهر، اقدام به برگزاری این همایش به بهترین نحو ایفای نقش کند.

وی خاطرنشان کرد: کمیته علمی این همایش تشکیل یافته و مقاله ها نیز در حال تدوین بوده به طوری که مجموعه مقالات مشتمل بر ۱۰ مقاله در قالب یک کتاب به چاپ خواهد رسید.

دیدار با نخبگان تبریز

یعقوب‌ هوشیار و سیدکاظم زعفرانچیلر در ادامه دیدار با نخبگان و چهره‌های فرهنگی شهر تبریز ، با سارا شمیزی نخستین بانوی مترجم منظوم قران کریم دیدار کردند.

شهرداری و شورای اسلامی شهر تبریز از ابتدای شروع به فعالیت در دوره جدید مدیریتی رویکرد حمایت از هنرمندان، فرهیختگان و نخبگان شهری را مورد تاکید قرار داده اند و با مشارکت در اجرای برنامه های مختلف در حیطه فرهنگ و اندیشه گام های بزرگی برداشته اند.

شناسایی نخبگان و تدوین شناسنامه نخبگان حوزه های مختلف اعم از علمی، ورزشی، فرهنگی و… در مناطق دهگانه شهر توسط شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر در دستور کار قرار گرفته است.

سارا شمیزی متولد سال ۱۳۲۵ در شهر تبریز است. وی لیسانس زبان و ادبیات فارسی بوده و سابقه ۲۰ سال تدریس ادبیات فارسی و عربی در مدارس را در کارنامه کاری خود دارد. این بانوی فرهیخته علاوه بر علاقه به تعلیم ‌تربیت، علاقمند به تدریس امور هنری بوده است.

نظرات


تصویری


ویدئو