نقد و بررسی بازی Pizza Tower

نقد و بررسی بازی Pizza Tower


منبع: پلازا

1

1402/11/9

12:51


نقد و بررسی بازی Pizza Tower

بازی پیتزا تاور محصول متفاوتی به‌نسبت بازی‌های امروزی بوده که درنگاه اول یک بازی بی‌کیفیت به‌نظر می‌آید ولی به محض تجربه گیم‌پلی آن متوجه مزیت‌های بسیاری که در قلب تپنده بازی Pizza Tower نهفته است خواهید شد.

بازی پیتزا تاور یک محصول 2 بعدی پلتفرمر از سوی استودیو بازی سازی Tour De Pizza بوده که وظیفه نشر بازی نیز بردوش همین شرکت بوده است. بدنیست بدانید این محصول با برخورداری از یک سبک موسیقی مانند توانسته نظرات جهانی بسیاری را به‌سمت خود جذب نماید و همین موضوع سبب محبوبیت آن در میان اشخاصی که به‌دنبال سبک‌های متفاوت برای سرگرمی هستند باشد. برای آشنایی بیشتر با این محصول باما جهت نقد و بررسی بازی Pizza Tower همراه باشید.

فهرست مطالب

بازی پیتزا تاور

بازی Pizza Tower همانطور که در توضیحات ابتدایی نیز گفته شد یک محصول 2 بعدی با سبک سریع بوده که در ساخت آن از یکسری بازی‌های دیگر الهام‌گیری شده است. طراحی پیکسلی و البته هنری بازی این فرصت را به شما می‌دهد تا در زوایای مختلف با یک اثر ماندگار مواجه باشید که با وجود گیم‌پلی محدود آن، قادر به تجربه یک بازی خوب و ماندگار خواهید بود که استودیو Tour De Pizza سازنده و ناشر بازی بوده است. درادامه باما همراه باشید که با پایان معرفی بازی پیتزا تاور قصد بررسی آنرا خواهیم داشت.

بررسی بازی Pizza Tower

بازی پیتزا تاور

در آغاز نقد بازی Pizza Tower باید بدانید که این محصول یک پلتفرمر 2 بعدی سریع بوده که از سری Wario Land الهام‌گیری شده است و این موضوع می‌تواند شمارا با جنبه نسبتا آشنایی مواجه کند. سبک بازی درزمینه حرکت، اکتشاف و حمله امتیازی جریان داشته است که در بخش حرکت باید به سمت مقاصدی که بازی برایتان تعیین نموده است حرکت کنید تا به آیتم‌هایی که بازی مشخص نموده است دسترسی پیدا نمایید. بخش اکتشاف برای دستیابی شما به آیتم‌هایی بوده که در قلب گیم‌پلی نهفته‌اند و با کاوش و جستجو باید به آنها دسترسی پیدا کنید. و درپایان بخش حرکت امتیازی مربوط به نحوه پیشروی شما در بازی بوده است که باید براساس سبک مرحله‌ای که در آن حضور دارید پیشروی داشته باشید تا امتیازات شما افزایش پیدا کند.

گیم پلی بازی Pizza Tower دارای هنر پیکسلی بوده که در این زمینه شاهد یک طراحی شیک و زیبا خواهید بود که روند ساخت آن از کارتون‌های مربوط به ده 90 میلادی استفاده شده است. این سبک کلاسیک قادر است تا موسیقی‌های زیبایی را دراختیار شما قرار دهد که دراین زمینه قادر به شنیدن صداهای زیبایی درطول بازی خواهید بود. لازم است بدانید که تمام شخصیت های بازی پیتزا تاور به‌نوعی طراحی شده‌اند که هیچ شباهتی به‌هیچ یک از بازی‌های موجود در جهانی نداشته‌اند و همین امر سبب مستقل بودن بازی از زوایای مختلف شده است که سازنده با بکارگیری ایده‌های متنوع توانسته نظرات بسیار خوبی را به سمت محصول جدید خود جذب نماید. برای آشنایی با دیگر اطلاعات اصلی بازی باما همراه باشید.

سبک بازی پیتزا تاور درخصوص پپینو اسپاگتی بوده که یک ایتالیایی طاس و چاق بوده است که درکنار وزن بالای خود به طرز شگفت‌آوری چابک و قدرتمند بوده است. داستان بازی درخصوص ماموریتی بوده تا برجی به‌نام پیتزا را نابود کنید و رستورانی که دراختیار دارید را نجات دهید. شخصیت اصلی داستان از طریق داد و بیداد باید سبب حواس پرتی نیروهای موجود در برج شود تا بتواند به جمع‌آوی موادی که نیاز دارد برود. همچنین او در این زمان مناسب قادر به کتک زدن هیولاها نیز خواهد بود. ژانر بازی پیتزا تاور شما را در برابر شخصیت‌ها و انیمیشن‌های عجیب و غریبی قرار می‌دهد که به‌معنای واقعی کلمه دیوانه هستند و این موضوع سبب آشنایی شما با چالش‌هایی خواهد شد که نمونه آنرا تابه ‌امروز مشاهده نکرده‌اید.

بازی پیتزا تاور

وجود موسیقی متن عالی که سراسر انرژی بوده روی روند بازی تاثیر بسزایی خواهد داشت زیرا در این شرایط قادر به افزایش انرژی خود درطول مراحل خواهید بود و دراصل می‌توانید یک فرمول غیرمعمول را برای پشت سرگذاشتن مراحل درپیش بگیرید. سبک پلتفرمر بازی همانطور که گفته شد شمارا مجاب به کاوشگری می‌کند که در شرایط مختلف با جنبه‌های جدیدی از یک بازی سرگرم کننده موسیقی محور آشنا خواهید شد. اگر به دنبال یک بازی پویا،جدید و البته سرگرم کننده هستید پیشنهاد پلازا به شما حضور در این محصول بوده است که میزبان مزایای بسیاری می‌باشد.جهت آشنایی با دیگر اطلاعات تکمیلی بازی باما همراه باشید.

نظرات


تصویری


ویدئو