4 سبک پرطرفدار تولید محتوا اینستاگرام | پلاسینگ

منبع: پلازا

1

1402/11/9

15:15


4 سبک پرطرفدار تولید محتوا اینستاگرام | پلاسینگ

آیا به دنبال جلب توجه مخاطب و دیده شدن در فضای اینستاگرام هستید؟ اینستاگرام روز‌به‌روز بر محبوبیتش افزوده می‌شود و درآمدزایی اکثر کسب‌وکارها مستقیما به نحوه فعالیت آنها در این فضا مرتبط است. برای موفقیت در فضای اینستاگرام باید بر کیفیت تولید محتوا اینستاگرام، تنوع سبک‌های محتوایی و استمرار فعالیت روزانه، توجه لازم را داشته باشید.

اگر شما صاحب یک اکانت اینستاگرام برای کسب‌وکار خود هستید؛ جلب اعتماد مخاطب هدف و افزایش بازدید پیج شما باید در برنامه‌های پیش رویتان باشد. قرار دادن سبک‌های متنوع تولید محتوا اینستاگرام، کاربران را مدت زمان طولانی در صفحات شما نگه می‌دارد. این موضوع نیز یک امتیاز عالی برای جذب مخاطبین جدید بیشتر و ایجاد اعتماد می‌گردد. در این مقاله همراهمان باشید تا مشاوران ما مسیرهای تولید محتوای شما را با دید کارشناسی بررسی کنند که به نتایج مطلوبی در مدیریت پیج اینستاگرام خود دست پیدا کنید.

در فضای اینستاگرام موفقیت اصلی در جلب توجه و تعامل با مخاطب است که رسیدن به فروش و درآمد بالاتر را به همراه دارد. از این رو در ادامه 4 سبک پرطرفدار تولید محتوا اینستاگرام را باهم یاد می‌گیریم تا موفقیت شما تضمین شود.

توليد محتوا در اينستاگرام | نمایش حرفه ای کسب و کار

خدمات تولید محتوا اینستاگرام در قالب عکس، متن، فیلم و غیره اطلاعات را به مخاطب با برنامه‌ریزی هدفمند منتقل می‌کند. هر کسب و کاری با توجه به شرایط خود در تلاش است که با تولید محتوا حرفه‌ای توجه مخاطبین را به بهترین نحو به خود جلب نماید. ازآنجایی‌که بیش از 50 میلیون کاربر ایرانی در اینستاگرام حضور دارند، چه چیزی از این بهتر که پکیج تولید محتوا اینستاگرام را به سمتی ببرید که شانس دیده شدن شما بیشتر شود.

دلایل سفارش خدمات تولید محتوا اینستاگرام

  • بازاریابی شبکه‌های اجتماعی با تولید محتوا اینستاگرام
  • تعامل و ارتباط بیشتر با مخاطب و اعتمادسازی
  • بررسی آسان رقبا در فضای اینستاگرام
  • تغییرات منحصربه‌فرد با سفارش بنر تبلیغاتی یا اینفلوئنسر مارکتینگ
  • برندسازی و مطرح شدن به صورت نسبتاً رایگان در میان جامعه هدف
  • فروش بیشتر محصول یا خدمات؛ کسب درآمد مستقیم

چرا خدمات تولید محتوا اینستاگرام اهمیت دارد؟

الگوریتم‌های اینستاگرام با بررسی و مقایسه اکانت‌های اینستاگرامی، فضایی را می‌سازند که محتواها با هم به رقابت بپردازند. اگر شما محتوای با کیفیت و گیرا تهیه کنید به همان اندازه نیز در جلب نظر مخاطب هدف و تعامل سازنده موفق‌تر هستید.

هرچه تعامل کاربران با شما بیشتر باشد به همان اندازه بیشتر در معرض دید کاربران قرار می‌گیرید. به نظر شما تولید محتوا چگونه اعتماد کاربران را جلب می‌کند؟ مخاطبین در نگاه اول با محتوای صفحات شما مواجه هستند و به میزانی که فضای پیج شما حرفه‌ای‌تر باشد به همان اندازه توجه مخاطبین را بیشتر به خود جلب می‌کند. اگر کمپین اینستاگرام و تقویم محتوایی شما اصولی و هدفمند برنامه‌ریزی نشود؛ به همان اندازه اعتمادی شکل نمی‌گیرد. در ادامه سبک‌های مهم و روش‌های نتیجه بخش را باهم مرور می‌کنیم.

4 سبک پرطرفدار تولید محتوا برای دیده شدن بیشتر در فضای اینستاگرام

اگر به دنبال محتوای جذاب و کاربرپسند هستید، در ادامه 4 سبک های متنوع برای انواع کسب وکارهای حاضر در فضای وب را باهم یاد می گیریم.

موشن گرافیک | نمایش کوتاه اما تاثیرگذار

موشن گرافیک در فضای اینستاگرام، در ساخت تبلیغات ویدیویی حرفه‌ای برای هر حوزه کسب و کاری بهترین گزینه انتخابی است. حضور انیمیشن تبلیغاتی به راحتی تمامی کاربران اینستاگرام را به صفحات شما جذب می‌کند و با ایجاد اعتماد در میان شما و کاربران تلاش دارد که مخاطبین بیشتری را به سمت شما بکشاند و این موضوع در برندینگ شما بی تأثیر نیست.

موشن گرافی اطلاعات پیچیده را به بهترین شکل، مناسب برای تمام سنین و سلیقه‌ها نمایش می‌دهد. سبک خاص طراحی موشن گرافیک، بازنشر و انتشار سریع آن در فضاهای مختلف را به دنبال دارد.

موشن گرافیک، تولید محتوا خلاقانه اینستاگرام

استوری موشن اینستاگرام | افزایش فروش در 24 ساعت

استوری یکی از قابلیت‌های مهم فضای اینستاگرام است که تعامل و ورود مخاطبین جدید را به همراه دارد. استوری موشن اینستاگرام پرطرفدارترین تبلیغات گرافیکی برای کسب و کارها در فضای مجازی است که تعامل مخاطبین را با بخش‌های مختلف صفحات شما مانند پست و ریلز بیشتر می‌کند.  بیشتر کسب‌وکارها از موشن استوری جهت معرفی و یا تبلیغ خدمات و کالای خود کمک می‌گیرند که با جذابیت بصری چشم مخاطب را به سمت‌وسوی خود بکشاند.

تیزر تبلیغاتی | نمایش حرفه‌ای کسب و کار

از تأثیر ویدیو بر ذهن مخاطب بارها صحبت شده است که علت آن هم حضور کلمات پنهان در میان ویدیو برای توجه کاربر و درگیرکردن ذهن آنهاست.

تیزر تبلیغاتی با ایجاد هیجان در ذهن مخاطب قبل از معرفی هدف تبلیغاتی مدنظر، ابهاماتی در ذهن بیننده می‌سازد تا راغب به کسب اطلاعات کامل شود. در زمان سفارش تیزر تبلیغاتی باید از ابتدا که همان سناریو تبلیغاتی است، با ایجاد خلاقیت در ارائه محتوای تبلیغاتی تمایل مخاطب را به تماشای ویدیو تبلیغاتی بیشتر کنید.

تیزر تبلیغاتی که انواع مختلفی مثل تیزر تبلیغاتی صنعتی ، تیزر تبلیغاتی رئال و تیزر معرفی محصول را دارد، می‌تواند در فضاها و رسانه‌های مختلف به نمایش گذاشته شود و شخصیت یا هویت خاصی را به برندتان هدیه دهد.

بنر تبلیغاتی اینستاگرام | استوری یا پست

بنر اینستاگرام معمولاً شامل تصاویر گرافیکی هستند که مخاطب را به خریدار یا دنبال کننده تبدیل می‌کند. سفارش بنر تبلیغاتی اینستاگرام می‌تواند به‌صورت پست اسلایدی، استوری، ریلز (Reels) یا حتی کاور لایو در صفحه اصلی اینستاگرام صورت پذیرد. بنر تبلیغاتی اینستاگرام نوعی تبلیغات گرافیکی است که در جهت ارائه، انتشار و جلب توجه مخاطب برای تبلیغات در استوری و پست اینستاگرام از آن استفاده می‌شود.

بنر تبلیغاتی پیج اینستاگرام فرصتی عالی برای دیده شدن و تاثیرگذاری بیشتر بر ذهن مخاطب به جای می‌گذارند. ایده پردازی و طراحی آن نیازمند تخصص است که با سفارش بنر اینستاگرام به شرکت های معتبر با تعرفه و قیمت مناسب میتوانید محتوای با کیفیت دریافت کنید.

بنر اینستاگرام تبلیغات پربازده در فضای اجتماعی

روند تولید محتوا در شبکه‌های اجتماعی شما چگونه است؟

زمانی که برای حضور در شبکه‌های اجتماعی برنامه‌ریزی می‌کنید؛ هدف گذاری و چیدمان استراتژی تولید محتوا باعث می‌شود که بهتر پیشرفت کنید. هر شبکه اجتماعی الگوریتم خاص خودش را دارد که برای رسیدن به نتیجه دلخواه باید از آن پیروی کنید. فعالیت در اینستاگرام نیز نیازمند حضور محتوای تصویری و ویدیویی است تا تعامل خوبی را با کاربران برایتان رقم بزند.

این فضای محبوب همان‌طور که می‌دانید بر محوریت ویدیو و تصویر فعالیت دارد. از این رو ساخت محتوای ویدیویی مناسب روزبه‌روز ارجحیت بالاتری به دست می‌آورد. صفحاتی که در اینستاگرام بهترین محتوای تصویری را بسازند؛ در واقع قدم بزرگی برای دیده شدن و تعامل بهتر با کاربر برای خود ساخته‌اند.

 به طور مثال پیج‌های تجاری اینستاگرام با تولید محتوای تصویری عالی محصولات خود را به‌راحتی به فروش می‌رسانند. در واقع حساب‌های تجاری باید محصولات خود را در قالب محتوای تصویری معرفی کنند و این معرفی هر چه قوی‌تر باشد، احتمال فروش بیشتر می‌شود.

حال اگر به هر دلیلی تا امروز با برنامه‌ریزی درست محتواگذاری در پیج اینستاگرام خود را جدی نگرفته‌اید؛ با مشاوران سفارش تولید محتوا اینستاگرام پلاسینگ در ارتباط باشید تا در نهایت لبخند رضایت بر لبان شما بنشیند.

نتیجه‌گیری

اینستاگرام محلی برای تبادل اطلاعات است اگر به دنبال حرفه‌ای دیده‌شدن هستید؛ تولید محتوا اینستاگرام یک راه عالی و جذاب راه‌حل شماست. محتوایی بسازید که هر سن و سلیقه‌ای را راغب کند که زمانی را برای چک‌کردن شما بگذارد.

تولید محتوا اینستاگرام باعث شنیده‌شدن صدای برندتان به کاربران زیادی خواهد شد و این موضوع جذب مشتریان دائمی و درآمدزایی بالا را موجب می‌شود. پلاسینگ برای شما همراهان عزیز شرایط خاص فراهم کرده که اگر در کامنت این مقاله با ما در ارتباط باشید؛ یک برنامه‌ریزی یک ماهه برای رسیدن به نتایج دلچسب از فضای اینستاگرام داشته باشید. در کامنت این مقاله آدرس پیجتان را قرار دهید تا به صورت رایگان برایتان استراتژی مخصوص خودتان را برایتان ارسال نماییم.

مطالب مشابه


نظرات


تصویری


ویدئو