تعطیلی مدارس فردا چهارشنبه ۱۱ بهمن ۱۴۰۲ مشخص شد +جزئیات

منبع: شبونه

1

1402/11/10

09:33


اخبار لحظه به لحظه تعطیلی مدارس فردا چهارشنبه 11 بهمن 1402 به دلیل بارش برف و آلودگی هوا و سرما و یخبندان آخرین خبرها از وضعیت تعطیلی مدارس تهران و البرز ، خوزستان ، اهواز ، آبادان ، مشهد ، سبزوار، همدان ،نهاوند ، ملایر ، تویسرکان، اراک ، ایلام ، شیراز ، اصفهان ، …

تعطیلی مدارس فردا چهارشنبه ۱۱ بهمن ۱۴۰۲ مشخص شد +جزئیات

اخبار لحظه به لحظه تعطیلی مدارس فردا چهارشنبه 11 بهمن 1402 به دلیل بارش برف و آلودگی هوا و سرما و یخبندان آخرین خبرها از وضعیت تعطیلی مدارس تهران و البرز ، خوزستان ، اهواز ، آبادان ، مشهد ، سبزوار، همدان ،نهاوند ، ملایر ، تویسرکان، اراک ، ایلام ، شیراز ، اصفهان ، سمنان ، هرمزگان ، کرمان ، کرمانشاه ، یزد ، بندر گناوه، قم ، لرستان ، قزوین ، زنجان ، شیروان ، بروجرد ، بجنورد ، بیرجند ،نیشابور ، قصرشیرین ، زاهدان ، تبریز ، ارومیه ، چهارمحال بختیاری ، یاسوج ، بوشهر ، ، رشت ، مازندران ، ساری ، گیلان ، کوهرنگ ، سردشت ، بلبان آباد ،مراغه ، مرند ، ورزقان ، گرگان ، بندرعباس و قشم ،کردستان ، سنندج ، سقز و دیواندره ، مهاباد ، خرم آباد، آذربایجان شرقی و غربی ، اردبیل ، کاشمر ، ازنا ، الگودرز ، کوهدشت ، دورود ، هشتگرد ، آبیک ، بروجرد ، دزفول ، خرمشهر ، اندیمشک ، ماهشهر ، بهبهان ، هویزه ، مهران ،سوسنگرد ، فیروزکوه و دماوند و پردیسان ، اسالم ، هشتپر، تالش ، خاروانا و اهر ، قوچان در این صفحه دنبال کنید.

احتمال تعطیلی مدارس فردا چهارشنبه 11 بهمن 1402

تعطیلی مدارس این روزها به تیتر اول رسانه‌ها و بحث داغ فضای مجازی تبدیل شده است و دانش آموز همیشه این خبر را جستجو می‌کنند که ببینند آیا مدارس فردا تعطیل خواهد بود یا خیر در برخی از شهرهای کشورمان بارش برف باعث ایجاد یخبندان و برودت هوا شده و در برخی از شهرهای دیگر آلودگی هوا شرایط بسیار بدی را برای مردم به خصوص دانش‌آموزان به وجود آورده است.

در روزهای گذشته برخی از شهرهای کشور از جمله اردبیل و تبریز و ارومیه و کردستان و سنندج و همدان به دلیل سرمای هوا و یخبندان مدارس تعطیل بود و دانش آموزان می‌خواهند بدانند که آیا فردا چهارشنبه آخر هفته نیز مدارس تعطیل است یا خیر.

وضعیت تعطیلی مدارس تهران و کرج فردا چهارشنبه 10 بهمن

در تهران آلودگی هوا باز هم به اوج خود بازگشته است چند روزی که تهران شاهد بارش باران و برف بود آلودگی هوا به شدت کاسته شد اما بعد از چند روز آلودگی هوا بر روی شهر سایه افکنده است این شرایط نه تنها برای تهران بلکه برای اصفهان و اراک و کرج نیز به وجود آمده است و شاخص آلودگی هوا افزایش پیدا کرده است با این وجود فردا مدارس تهران تعطیل نمی‌باشد.

آیا فردا مدارس اصفهان تعطیل است؟

آلودگی هوا در اصفهان به حد هشدار رسیده است و شاخص آلودگی هوا عدد بالا را نشان می‌دهد که برای همه مردم می‌تواند خطرناک باشد با این وجود در اصفهان مدارس تعطیل نیست و همه دانش آموزان باید فردا راهی مدرسه شوند منصور شیشه‌گر در این باره می‌گوید که در صورتی که آلودگی هوا افزایش پیدا کرد کمیته اضطراری تشکیل خواهد شد.

تعطیلی مدارس فردا چهارشنبه ۱۱ بهمن ۱۴۰۲ مشخص شد +جزئیات

وضعیت باررندگی در شهرهای کشور

فردا در مناطق شمال غرب، غرب، سواحل غربی دریای خزر،‌ ارتفاعات و دامنه‌های جنوبی البرز،‌ ارتفاعات و دامنه‌های زاگرس مرکزی بارش خواهیم داشت. بیشینه بارش‌های دو روز آینده برای سواحل غربی دریای خزر است.

روز چهارشنبه در سواحل غربی دریای خزر، شمال غرب و غرب کشور بارش‌های پراکنده پیش‌بینی شده است. روز پنجشنبه در نیمه غربی و نیمه جنوبی کشور،‌ سواحل دریای خزر، ارتفاعات و دامنه‌های البرز،‌ ارتفاعات و دامنه‌های زاگرس بارش‌ باران، رعدوبرق، وزش باد شدید موقتی و در مناطق سردسیر و مرتفع بارش برف پیش‌بینی می‌شود.

روز جمعه بارش‌ها در اکثر مناطق کشور ادامه خواهد داشت و بیشترین بارش برای جنوب شرق، جنوب و ارتفاعات زاگرس مرکزی است. همچنین روز پنجشنبه در استان‌های فارس، کرمان، یزد، اصفهان، چهارمحال و بختیاری و روز جمعه علاوه بر این استان‌ها در سیستان و بلوچستان و خراسان جنوبی وزش باد شدید و در مناطق مستعد خیزش گردوخاک روی می‌دهد. لازم به‌ذکر است روز جمعه شدت وزش باد در نیمه غربی کرمان، نیمه شرقی فارس، یزد و نیمه شرقی اصفهان افزایش یافته و در این مناطق طوفان گردوخاک، کاهش دید افقی و کیفیت هوا پیش‌بینی شده است.

مطالب مشابه


نظرات


تصویری


ویدئو