حسین رضازاده الان کجاست؟

منبع: نم نمک

1

1402/11/10

18:39


رییس کمیته فنی فدراسیون وزنه برداری گفت : اختیار تام به سرمربی تیم ملی دادیم تا تعداد نفرات را مشخص کند و باید از خودش سوال کنید سه وزنه بردار را بر چه اساسی انتخاب کرده است.

حسین رضازاده الان کجاست؟

واکنش رضازاده به تصمیم نصیرشلال : خودش باید پاسخگو باشد

به گزارش نم نمک ، در آخرین جلسه کمیته فنی فدراسیون وزنه برداری مقرر شد با صلاحدید سر مربیان ، نفراتی که در چرخه کسب سهمیه المپیک قرار دارند به همراه افرادی که شانس گرفتن مدال دارند به مسابقات قهرمانی آسیای 2024 ازبکستان اعزام شوند. در شرایطی که تصور می شد تیم مردان با تعداد نفرات بیشتری به مسابقات قهرمانی آسیا اعزام شود ، فدراسیون وزنه برداری اعلام کرد که تیم ملی تنها با سه نفر که در رده سنی جوانان هستند به مسابقات قهرمانی بزرگسالان آسیا اعزام می شود.

حسین رضازاده الان کجاست؟

حسین رضازاده الان کجاست؟

علیرضا عباسپور ، علی عالی پور و عبدالله بیرانوند سه وزنه بردار جوان ایران هستند که به مسابقات می روند و هیچ کدام از وزنه برداران شاخص در این اعزام جایی ندارند.

حسین رضازاده رییس کمیته فنی فدراسیون وزنه برداری در واکنش به اینکه چرا ترکیب تیم مردان ایران را تنها سه وزنه بردار جوان تشکیل می دهند ، گفت : در جلسه ای که دو هفته پیش در اردوی چالوس داشتیم ، کمیته فنی به جمع بندی رسید ، انتخاب نفرات را بر عهده خود سرمربی بگذارد. به هر حال چند ماه اردو بوده و مربیان از شرایط وزنه برداران بهتر آگاه هستند. اختیار تام به سرمربیان دادیم که نفراتی که می توانند مدال بگیرند و کسانی که دنبال کسب سهمیه المپیک هستند را انتخاب کنند. این موضوع در مورد هر دو تیم بانوان و مردان صادق بود. آقای کوروش باقری قرار بود هفت نفر اعزام کند که در نهایت نام پنج نفر را داد و آقای نواب نصیرشلال هم نام سه نفر را اعلام کرد که از جوانان هستند. حالا باید  سوال کرد که بر اساس چه چیزی این سه نفر را انتخاب کرد.

رضازاده در پاسخ به این پرسش که با توجه به شرایطی که کمیته فنی گذاشته بود الان باید انتظار داشته باشیم این سه وزنه بردار جوان در مسابقات بزرگسالان آسیا مدال بگیرند؟ تاکید کرد : همانطور که گفتم ما اختیار را به سرمربی داده ایم و باید از سرمربی سوال کرد که بر چه اساس این نفرات را انتخاب کرده است.

او در پاسخ به پرسش دیگری مبنی بر اینکه به عنوان رییس کمیته فنی تصور می کرد که سرمربی تیم ملی سه وزنه بردار جوان را انتخاب کند؟ گفت : شش نفر از جوانان در اردو بودند و اتفاقا از آقای نصیر شلال هم تشکر کردیم که این جوانان را دعوت کرده  و در کنار تیم بزرگسالان تمرین می کنند. ما اختیار تام دادیم هر تعداد نفر که می خواهد ببرد و این نفرات باید شانس مدال داشته باشند و یا برای سهمیه المپیک تلاش کنند و انتخاب تعداد نفرات هم بر عهده خود سرمربی بود.

رضازاده در مورد نبود نام رسول معتمدی در بین نفرات اعزامی به قهرمانی آسیا و از دست دادن المپیک پاریس گفت : باید از آقای نصیرشلال و آقای انوشیروانی سوال کرد. ما به عنوان کمیته فنی تنها اختیار تام را به سرمربیان دادیم تا نفراتی که شانس مدال دارند و دنبال گرفتن سهمیه المپیک هستند را انتخاب و به مسابقات اعزام کنند. ما به عنوان کمیته فنی حمایت لازم را از سرمربیان و ورزشکاران داشتیم. کادرفنی چندین ماه با ورزشکار بوده و از شرایط بدنی و رکوردی ورزشکار اطلاع دارد بنابراین این گونه مسائل را باید از خود آنها سوال کرد. ما هیچ دخالتی در انتخاب اسم و تعداد نفرات نکردیم و اختیار تام به سرمربیان هر دو تیم دادیم.


بیوگرافی حسین رضازاده

حسین رضازاده متولد 22 اردیبهشت 1357 وزنه بردار بازنشسته ایرانی است.

مطالب مشابه


نظرات


تصویری


ویدئو