اصغر سلیمی کیست و الان کجاست؟ + بیوگرافی

منبع: نم نمک

1

1402/11/10

20:28


عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت : منابع ارزی کشور وضعیت خوبی دارد اما نیازمند مدیریت دقیق تر و نظارت جدی تری در این بازار هستیم.

اصغر سلیمی کیست و الان کجاست؟ + بیوگرافی

سلیمی : وضعیت منابع ارزی خوب است/ نیازمند مدیریت بازار هستیم

اصغر سلیمی ، درباره وضعیت بازار ارز ، بیان کرد : برخی از عزیزان معتقدند که ارتباطات مالی کشور کاری با دلار و ارز ندارد اما از نگاه بنده نگرش نادرستی است چراکه مبادلات ما با سایر کشورها بر اساس ارزهای رایج دنیا مانند دلار و یورو و اکثر معاملات تجاری ما با دلار است اما تقریبا نرخ دلار را دلالان و افرادی که در کشورهای همجوار ما هستند ، تعیین می کنند.

اصغر سلیمی کیست و الان کجاست؟ + بیوگرافی

اصغر سلیمی کیست و الان کجاست؟ + بیوگرافی

نماینده مردم سمیرم در ادامه با بیان اینکه واقعیت این است که منابع ارزی کشور مشکلی ندارد بلکه ما به مدیریت دقیق تری در این حوزه نیازمند هستیم ، اظهار کرد : باید نظارت جدی تری بر افرادی که خارج از مسیرهای قانونی تبادل ارز می کنند ، صورت بگیرد. با مدیریت صحیح می توان نرخ ارز را کنترل کرد. از سوی دیگر بخشی از التهابات بازار ارز به فضاسازی هایی بر می گردد که عده ای در تلاش هستند تا آن را ایجاد کنند.

این عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی ، تصریح کرد : تغییر قیمت ارز بر روی همه بازارها اثرگذار است ، زمانی که قیمت ارز بالا می رود ، قیمت تمام کالاها افزایش پیدا می کند اما زمانی که نرخ ارز پایین می آید قیمت کالاها بالا باقی می ماند. این بازار نیازمند مدیریت دقیق است.


بیوگرافی اصغر سلیمی

اصغر سلیمی متولد 1350 در سمیرم پزشک ، چهره سیاسی مستقل و نماینده مردم سمیرم ، در دهمین و یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی است.

نظرات


تصویری


ویدئو