بیوگرافی پارسا پسر ترنس تبریزی کیست قتل توسط پدرش

منبع: شبونه

1

1402/11/11

12:18


بیوگرافی پارسا پسر ترنس تبریزی قتل توسط پدرش پارسا پسر متولد 1385 در تبریز بوده که به دلیل رفتارهای زنانه و آرایش توسط پدرش به قتل رسید پدر پارسا او را به بهانه بستری کردن در بیمارستان به خارج از شهر برده و سپس اقدام به قتل فرزندش میکند و بعد با پلیس تماس گرفته …

بیوگرافی پارسا پسر ترنس تبریزی کیست قتل توسط پدرش

بیوگرافی پارسا پسر ترنس تبریزی قتل توسط پدرش

پارسا پسر متولد 1385 در تبریز بوده که به دلیل رفتارهای زنانه و آرایش توسط پدرش به قتل رسید پدر پارسا او را به بهانه بستری کردن در بیمارستان به خارج از شهر برده و سپس اقدام به قتل فرزندش میکند و بعد با پلیس تماس گرفته و خودرا معرفی میکند.

ماجرای کامل قتل پارسا پسر ترنس تبریزی توسط پدرش که روز گذشته رخ داد و پدرش او را به دلیل رفتار زنانه به قتل رساند.

ماجرای کام قتل پارسا پسر ترنس 17 ساله

مردی در تبریز فرزند ۱۷ ساله خود به نام «پارسا» را به دلیل «رفتار و آرایش زنانه» و «رابطه با همجنس خود» به قتل رساند و سپس خود را به پلیس معرفی کرد.

این مرد درباره انگیزه قتل به پلیس گفت: نمی توانستم در میان فامیل و آشنا سرمان را بالا بگیرم.

این مرد درباره روز حادثه توضیح داد: به بهانه اینکه (او را) به بیمارستان رازی می‌برم و بستری می‌کنم از خانه بیرون بردم اما به جای بیمارستان به یکی از مناطق اطراف تبریز برده و او را به قتل رساندم و با پلیس تماس گرفتم و ماجرا را برایشان گفتم.

جزئیات قتل

هوا تاریک بود و عقربه های ساعت ۲۲:۳۰ دقیقه را نشان می داد که تلفن پلیس ۱۱۰ به صدا درآمد، وقتی اپراتور تلفن را برمی دارد با صدای لرزان پدری در آن سوی خط مواجه می شود که خبر از کشتن فرزند ۱۷ ساله اش می داد.

اپراتور حرف مرد میانسال را باور نکرده و گمان می کند مزاحم تلفنی است؛ اما وقتی با جدیت صحبت های مرد مواجه می شود ماجرا را جدی گرفته و آدرس دقیق و سایر اطلاعات را جویا می شود؛ گویا در این میان اپراتور ۱۱۰ هم باور نمی کرد پدری فرزند خود را با دستان خود به آغوش مرگ بفرستد. پدری که ۱۷ سال تمام برای بزرگ کردن این پسر زحمت کشیده و خون دل خورده بود. اما هیچ کس از غم و اندوه درونی این پدر و آنچه روزگار بر سرش آورده بود اطلاع نداشت؛ وی وقتی پای مصاحبه نشست با چشمانی اشک بار سفره دلش را باز کرد و این گونه خبرنگار رکنا را در جریان آنچه که بر سرش آمده بود قرار داد:

نظرات


تصویری


ویدئو