بهترین روغن موتور برای خودروی موهاوی

منبع: ساعد نیوز

1

1402/11/11

14:33


یکی از محصولات و مواد صنعتی بسیار مهمی که استفاده از آن برای کارکرد درست موتور اتومبیل بسیار اهمیت دارد، روغن موتور است.ما در این مطلب از ساعد نیوز بهترین روغن موتور برای موهاوی را معرفی می کنیم. با ما همراه باشید.

استفاده از روغن موتور با کیفیت، باعث می‌شود که قطعات به کار رفته برای ساخت موتور خودرو دچار کمترین ساییدگی ممکن شوند و این قطعات از هر گونه پارگی و آسیب دیدگی در امان بمانند.

روغن موتور برای موهاوی چی بخریم؟


کیا موهاوی از بزرگترین خودرو های کمپانی کیا در کشورمان است که با موتور های 6 و 8 سیلندر در بازار ایران عرضه شده است، به گفته کیا موتورز بهترین روغن موتور برای موهاوی هم با موتور 6 و هم 8 سیلندر روغن موتوری با گرانروی 5W30 است که موتور 6 سیلندر موهاوی 5٫5 لیتر و موتور 8 سیلندر آن 7 لیتر روغن موتور نیاز دارد.

بهترین برندهای روغن برای موهاوی هم 6 سیلندر و هم 8 سیلندر، روغن های برند کاسترول، آیسین و لیکومولی هستند.

روغن موتور

سخن پایانی


در صورت اینکه به موقع برای تعویض روغن موتور اقدام کنید، قطعات روغن موتور دچار هیچ گونه نقص یا ایرادی نخواهند شد و تا مدتی طولانی سالم و بی نقص باقی خواهند ماند. اما اگر تا مدت زمانی طولانی برای تعویض روغن اقدام نکنید و در صورت بکارگیری روغنی کهنه و قدیمی، مشکلاتی جبران ناپذیر رخ خواهد داد و در نتیجه ممکن است موتور خودرو دچار شکستگی شده و یا سوراخ شود.

مطالب مشابه


نظرات


تصویری


ویدئو