پخش زنده بازی ایران و سوریه امشب چهارشنبه ۱۱ بهمن ۱۴۰۲

منبع: شبونه

1

1402/11/11

16:52


پخش زنده بازی ایران و سوریه امروز ۱۱ بهمن ۱۴۰۲ مرحله حذفی جام ملت های آسیا 2023 از دوحه قطر را در این صفحه مشاهده نمایید. پخش زنده بازی ایران و سوریه جام ملت های آسیا 2023 مسابقه تیم ملی فوتبال ایران و تیم ملی سوریه در رقابت‌های یک چهارم نهایی جام ملت‌های آسیا ۲۰۲۳ …

پخش زنده بازی ایران و سوریه امشب چهارشنبه ۱۱ بهمن ۱۴۰۲

پخش زنده بازی ایران و سوریه امروز ۱۱ بهمن ۱۴۰۲ مرحله حذفی جام ملت های آسیا 2023 از دوحه قطر را در این صفحه مشاهده نمایید.

پخش زنده بازی ایران و سوریه جام ملت های آسیا 2023

مسابقه تیم ملی فوتبال ایران و تیم ملی سوریه در رقابت‌های یک چهارم نهایی جام ملت‌های آسیا ۲۰۲۳ امروز ساعت ۱۹ در قطر برگزار می‌شود که علاقمندان به مسابقات فوتبال می‌توانند این بازی را در این صفحه تماشا کنند.

کسانی که نمی‌توانند از طریق تلویزیون مسابقه فوتبال ایران و سوریه را مشاهده کنند از این صفحه قادر خواهند بود به صورت زنده بازی را تماشا کنند.

تیم ملی ایران اگر بتواند در این مسابقه پیروز شود به مرحله نیمه نهایی راه پیدا خواهد کرد و باید به مصاف ژاپن برود که یک بازی بسیار حساس برای تیم ملی ایران به شمار می‌آید.

ایران تا به حال با تیم سوریه بارها بازی کرده است که بیشترین پیروزی سهم ایران بوده و به نظر نمی‌رسد که بازی بسیار سختی برای تیم ملی ایران باشد.

تیم ملی ایران که برای قهرمانی در جام ملت‌های آسیا ۲۰۲۳ عزم خود را جذب کرده است حالا با گروهی از بازیکنان با تجربه به مصاف سوریه خواهد رفت تیم ملی ایران در مرحله گروهی موفق شد با برتری در مقابل هنگ کنگ و امارات و فلسطین به عنوان سرگروه به مرحله بعد راه پیدا کند

نظرات


تصویری


ویدئو