شرایط صدور ویزای عربستان

شرایط صدور ویزای عربستان


منبع: همگردی

1

1402/11/11

18:06


ویزای عربستان، سند رسمی اجازه ورود قانونی به این کشور است که این کار معمولاً توسط سفارتخانه، کنسولگری یا اداره مرزبانی عربستان روی گذرنامه افراد مهر می شود. ویزای عربستان معمولاً شامل تاریخ اعتبار، مدت زمان اقامت و نام کشورهایی است که دارنده ویزا اجازه دارد به آن ها سفر کند.

به گزارش کاماپرس، اخذ ویزای عربستان کار چندان مشکلی هم نیست؛ چراکه به صورت الکترونیکی انجام می شود، اما باید در انجام مراحل آن دقت و همچنین به الزامات موجود در آن توجه کرد تا مشکلی رخ ندهد.

در این گزارش، شرایط صدور ویزای عربستان بررسی شده است.

ویزا عربستان

چه افرادی به ویزای عربستان نیاز دارند؟

اغلب بازدیدکنندگان به ویزای عربستان نیاز دارند و تنها کسانی که پاسپورت کشورهای شورای همکاری خلیج فارس دارند، از این قضیه مستثنی هستند.ویزا الکترونیکی عربستان در مدت 10 تا 15 روز کاری صادر می شود.با ویزا الکترونیکی عربستان سعودی میتوانید تا 90 روز برای تفریح، سیاحت، دیدار با خانواده و دوستان یا انجام عمره خارج از موسم حج در این کشور اقامت کنند.

ویزا عربستان

مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزای عربستان

مراحل درخواست و صدور ویزای عربستان به صورت الکترونیکی انجام میشود و بدین جهت برای دریافت ویزای عربستان نیاز به اسکن کردن مدارک است و حتما برای دریافت ویزا باید اقامت امارات یا ویزا معتبر کشور امارات داشت و سپس با داشتن مدارک شامل اسکن صفحه اول پاسپورت با حداقل شش ماه اعتبار، شناسنامه، کارت ملی و عکس پرسنلی با زمینه سفید، برای دریافت ویزا عربستان اقدام نمود.

ویزا عربستان

چرا برای سفر، تور عربستان را انتخاب کنیم؟

به طور کلی خدمات تور عربستان به آژانس مسافرتی و برخی فاکتورها بستگی دارد، اما خدمات عمومی شامل بلیط هواپیمایی رفت و برگشت به عربستان، اقامت در هتل به همراه صبحانه، خدمات ترانسفر بین فرودگاه و هتل، بازدید از جاذبه های گردشگری، صدور بیمه مسافرتی و راهنمای تخصصی تور در همه آژانس ها تدارک دیده شده است.

از جمله شهرهای توریستی کشور عربستان می توان به مکه، مدینه، ریاض و جده اشاره نمود که در حال حاضر با ویزا و تور عربستان می توان به شهرهای ذکر شده سفر نمود.

اقامت در هتل مناسب، برنامه ریزی مناسب پرواز ها و استفاده از تجربیات برای کاهش هزینه سفر ازجمله مزایای سفر با تور عربستان بوده که در ادامه بیشتر توضیح داده شده است.

اقامت در هتل مناسب : از محل اقامت گرفته تا نحوه تهیه غذاهای محلی، تور عربستان تجربیات معتبری را ارائه می دهد تا از این طریق مسافران بتوانند با فرهنگ و آداب و رسوم این کشور آشنا شوند و با پرداخت کمترین هزینه اقامت در بهترین هتل های شهرهای عربستان را تجربه کنند.

سهولت در برنامه ریزی: با انتخاب تور عربستان نیازی به برنامه ریزی جزئیات سفر نیست. تورهای مسافرتی دارای برنامه های جامعی هستند که شامل بلیط رفت و برگشت هواپیما، رزرو هتل، راهنمای متخصص، بازدید از جاذبه های گردشگری و امثال آن است.

کاهش هزینه های سفر: با انتخاب تور عربستان می توان از تخفیفها و قیمت های مناسب برای بلیط هواپیما، هتل و خدمات گردشگری بهره مند شد.

ویزا عربستان

رزرو تور و اخذ ویزای عربستان با «همیشه سفر»

شرکت خدمات مسافرتی و جهانگردی همیشه سفر فعالیت خود را در دی ماه سال 1394 در زمینه فروش بلیط چارتری داخلی و خارجی، اخذ ویزا، رزرو هتل در سراسر جهان و فروش تورهای داخلی و خارجی آغاز کرد و ویزا توریستی عربستان را برای اولین بار در ایران در سال 1402 در مارکت توریستی ایران ارائه نمود.کارشناسان این مجموعه با احترام به حقوق مشتریان و پایبندی به اصول و اخلاق حرفه ای، بهترین سفر و خاطره ها را برای مسافران رقم می زنند. هدف اصلی این مجموعه همواره در جهت مدیریت همه جانبه از اولین ارتباط همسفران با مجموعه تا آخرین لحظه باتوجه به شاخص نیازهای فردی آنان است.

علاقه مندان برای ارتباط با کارشناسان این مجموعه می توانند با شماره تلفن های 02126703477 و 09123254550 تماس بگیرند یا به نشانی اینترنتی https://hamishehsafar.com مراجعه کنند.

مطالب مشابه


نظرات


تصویری


ویدئو