بیوگرافی جاستین مون کیست چرا سر پدرش را برید و به بایدن نشان داد

منبع: شبونه

1

1402/11/12

00:03


بیوگرافی جاستین مون کیست جاستین مون اهل  لِویتون در نیویورک۳۲ ساله بوده که سر پدر ۶۸ ساله اش را که کارمند بازنشسته کنگره آمریکا بود را جدا کرد نام پدرش مایکل و به مدت 22 سال در کنگره آمریکا فعالیت میکرد. جاستین مون بعد از سر بریدن پدرش ویدیویی در یوتیوب به اشتراک گذاشت و …

بیوگرافی جاستین مون کیست چرا سر پدرش را برید و به بایدن نشان داد

بیوگرافی جاستین مون کیست

جاستین مون اهل  لِویتون در نیویورک۳۲ ساله بوده که سر پدر ۶۸ ساله اش را که کارمند بازنشسته کنگره آمریکا بود را جدا کرد نام پدرش مایکل و به مدت 22 سال در کنگره آمریکا فعالیت میکرد.

جاستین مون بعد از سر بریدن پدرش ویدیویی در یوتیوب به اشتراک گذاشت و خطاب به بایدن گفت که دولت او امریکا را نابود کرده است و با اوباش مهاجران همدست است که باعث نابودی آمریکا و جوانان این کشور شده است.

بیوگرافی جاستین مون کیست چرا سر پدرش را برید و به بایدن نشان داد

چرا سر پدرش را برید و به بایدن نشان داد

پدر جاستین مون کارمند بازنشسته کنگره امریکا و حامی جو بایدن رئیس جمهور امریکا بود که جاستین مون را که مخالف بایدن بود سرزنش میکرد و این خصومت انها باعث شد که جاستین مون اقدام به سر بریدن پدرش کند و آن را در یوتیوب به اشتراک گذاشت و نزدیک به 20 ساعت در یوتیوب مانده بود.

جاستین مون در حالی که سر بریده پدرش در دستش بود به شدت از بایدن انتقاد کرد و گفت من پدرم را کشتم و به جهنم فرستادم.

این اتفاق هولناک در منزل شخصی این خانواده در شهر لِویتون در نیویورک رخ داد. ویدئوی ۱۴ دقیقه‌ای حدود ۶ ساعت روی یوتیوب ماند. مون دولت آمریکا را به همدستی با «اوباش مهاجران» که به گفته او در حال نابود کردن آمریکا هستند، متهم کرد.

بیوگرافی جاستین مون کیست چرا سر پدرش را برید و به بایدن نشان داد

وی در این ویدئوی آزارنده در حالی که سر پدرش را در دست نگه داشته بود، گفت: خشونت تنها راه‌حل خیانت دولت فدرال است. این سر مایک مون، کارمند دولت با بیش از ۲۰ سال سابقه و پدر من است. او به خاطر خیانت به کشورش، دیگر تا ابد در جهنم است. شیطان می‌خواهد آمریکا فروبپاشد تا او نقشه‌اش را در جهان پیاده کند! من و بسیاری امثال من می‌دانیم که چطور آمریکا را ترمیم کنیم اما باید برای آن بجنگیم. رژیم خائن بایدن، می‌خواهد نیروهای ارتش آمریکا را به آن سوی مرزها بفرستد تا برای اوکراین بجنگد و در زمستان روسیه بمیرند.

همچنین ببینید:

بیوگرافی عادل پنجشیری کیست و الان کجاست +جنایات و عکس

مون همچنین مالیات‌ها در آمریکا را مورد انتقاد قرار داد و گفت که اقتصاد این کشور نیز «نزدیک فروپاشی است و شبکه شیاطین، به آمریکا حمله کرده‌اند. او دو ساعت بعد در خانه‌اش در پنسیلوانیا بازداشت شد.

نظرات


تصویری


ویدئو