بیوگرافی مسعود ترکیبی کیست و الان کجاست +ماجرای دستگیری

منبع: شبونه

1

1402/11/12

17:03


مسعود ترکیبی کیست بیوگرافی مسعود ترکیبی که نام اصلی اش محمد کاظم تاش متولد ۲ اسفند ۱۳۶۹ در شهرستان تنکابن استان مازندران میباشد او یکی از شاخ های اینستاگرامی بوده که چندسالی در تیم داوود هزینه به مدیریت سایت شرطبندی میپرداخت و پول های زیادی از کاربران از این طریق به دست اورد. او مدتی …

بیوگرافی مسعود ترکیبی کیست و الان کجاست +ماجرای دستگیری

مسعود ترکیبی کیست بیوگرافی

مسعود ترکیبی که نام اصلی اش محمد کاظم تاش متولد ۲ اسفند ۱۳۶۹ در شهرستان تنکابن استان مازندران میباشد او یکی از شاخ های اینستاگرامی بوده که چندسالی در تیم داوود هزینه به مدیریت سایت شرطبندی میپرداخت و پول های زیادی از کاربران از این طریق به دست اورد.

او مدتی در ترکیه زندگی میکرد و در لیست اعلان قرمز پلیس اینترپل قرار داشت که به درخواست ایران توسط پلیس ترکیه دستگیر و به ایران بازگردانده شد.

بیوگرافی مسعود ترکیبی کیست و الان کجاست +ماجرای دستگیری

شروع فعالیت

مسعود ترکیبی در سال 1394 با ساخت کلیپ های طنز و بعد نشان دادن زندگی لاکچری اش به شهرت رسید و توانست فالوئرهای زیادی به دست اورد و سپس با چند گرداننده سایت شرطبندی آشنا شد و از این طریق اقدام به تبلیغ سایت های شرطبندی پرداخت و خود نیز چند سایت شرطبندی تشکیل داد و به ترکیه مهاجرت کرد.

او در ترکیه به صورت تمام وقت در شرطبندی به فعالیت پرداخت و کاربران ایرانی زیادی را سرکیسه کرد.

دستگیر و استرداد به ایران

مسعود ترکیبی بعد از اینکه در لیست پلیس اینترپل قرار گرفت ترکیه برای دستگیری او اقدام کرد.

بیوگرافی مسعود ترکیبی کیست و الان کجاست +ماجرای دستگیری

رئیس پلیس بین‌الملل فراجا، از استرداد 6 متهم اقتصادی فراری به کشور خبر داد و اظهار کرد: تعداد 6 متهم جرایم اقتصادی باتحت تعقیب قرار گرفتن توسط مرجع قضایی در کشور و پیگیری‌هایی که پلیس بین‌الملل فراجا داشت با صدور اعلان قرمز بین‌الملل تحت تعقیب قرار گرفته و ردیابی شدند.

وی با بیان اینکه این 6 متهم در یکی از کشورها مخفی شده بودند، گفت: با شناسایی آنها در کشور مورد نظر این 6 متهم دستگیر و به کشور مسترد شدند.

رئیس پلیس بین‌الملل فراجا با بیان اینکه این 6 متهم جرایم متعددی را مرتکب شده بودند، گفت: به عنوان مثال یکی از این مجرمین بالغ بر 250 میلیون دلار ارز را دریافت کرده تا کالاهای اساسی وارد کنند اما متاسفانه اقدام به مصرف شخصی از این مبلغ کرده است.

مطالب مشابه


نظرات


تصویری


ویدئو