Dune 3 آخرین فیلم دنی ویلنوو در دنیای تل ماسه خواهد بود

منبع: زومجی

1

1402/11/12

19:17


Dune 3 آخرین فیلم دنی ویلنوو در دنیای تل ماسه خواهد بود

در تازه‌ترین اخبار سینما و تلویزیون، اطلاعات جدیدی از آثار آینده دنی ویلنوو منتشر شده است. زمان زیادی تا اکران فیلم Dune Part 2 باقی‌نمانده است، اما دنی ویلنوو پس از این فیلم به سراغ کارگردانی چه اثری خواهد رفت؟ ویلنوو در مصاحبه با مجله تایم گفت که او سه پروژه در دست ساخت دارد که شامل فیلم Dune: Messiah، فیلم Cleopatra و فیلم Rama می‌شود. برادران وارنر هنوز به شکل رسمی ساخت فیلم Dune 3 یا Dune: Messiah چراغ سبز نشان نداده است.

بااین‌حال پیش‌بینی‌ها نشان از موفقیت فیلم Dune Part 2 در گیشه دارند و در صورت موفقیت این فیلم، فیلم Dune: Messiah احتمالا ساخته خواهد شد. اگرچه ممکن است ویلنوو پیش از کارگردانی این فیلم در ابتدا به سراغ یک پروژه دیگر برود. ویلنوو گفت که کارگردانی فیلم Dune 3 برای او مثل یک رویا است. همچنین طبق گفته ویلنوو فیلم Dune: Messiah آخرین فیلم او در دنیای تل ماسه خواهد بود.

دنی ویلنوو نشسته روی صندلی

ویلنوو سال‌ها به ساخت فیلم Cleopatra علاقه نشان داده است و حالا او تایید کرد که کریستی ویلسون کرنز، نویسنده آثاری چون فیلم 1917، فیلم Last Night in Soho، فیلم The Good Nurse و دو قسمت از سریال Penny Dreadful در حال نگارش نوشتن فیلمنامه فیلم ملکه مشهور مصری است. سومین و آخرین پروژه‌ای که ویلنوو به آن اشاره کرد، فیلم Rama است که این فیلم اقتباسی از رمان Rendevous with Rama اثر آرتور سی کلارک خواهد بود.

اریک راث، نویسنده فیلم Killers of the Flower Moon که پیش از این با این کارگردان در فیلم Dune همکاری کرده بود، به‌تازگی گفته است که او فیلمنامه یک فیلم مرموز و فضایی را برای دنی ویلنوو نوشته است. او گفت که فیلمنامه فیلم در مورد فضا و زمان، تنهایی شدید و جاودانگی است. فیلم Dune Part 2 برای اکران در تاریخ ۱ مارس (۱۱ اسفند) برنامه‌ریزی شده است.


نظرات


تصویری


ویدئو