بیوگرافی کریم شاوردیان نامزد انتخابات مجلس شادگان کیست و ماجرای قتل

منبع: شبونه

1

1402/11/24

11:30


بیوگرافی کریم شاوردیان نامزد حوزه انتخابیه شادگان کیست کریم شاوردیان نامزد حوزه انتخابیه شادگان  که چند روز پیش توسط سارقان در منزلش مورد حمله مسلحانه قرار گرفت صبح دوشنبه ۲۳ بهمن ماه و ۱۸ روز مانده به انتخابات مجلس دوازدهم پس از دو روز در کما بودن درگذشت. ماجرای قتل کریم شاوردیان نامزد حوزه انتخابیه …

بیوگرافی کریم شاوردیان نامزد انتخابات مجلس شادگان کیست و ماجرای قتل

بیوگرافی کریم شاوردیان نامزد حوزه انتخابیه شادگان کیست

کریم شاوردیان نامزد حوزه انتخابیه شادگان  که چند روز پیش توسط سارقان در منزلش مورد حمله مسلحانه قرار گرفت صبح دوشنبه ۲۳ بهمن ماه و ۱۸ روز مانده به انتخابات مجلس دوازدهم پس از دو روز در کما بودن درگذشت.

بیوگرافی کریم شاوردیان نامزد حوزه انتخابیه شادگان کیست و ماجرای قتل

ماجرای قتل

کریم شاوردیان نامزد حوزه انتخابیه شادگان صبح امروز (۲۳ بهمن)، ۱۸ روز مانده به انتخابات مجلس شورای اسلامی پس از دو روز در کما بودن درگذشت. جمال صالح زاده، فرماندار شادگان نیز فوت این نامزد انتخابات در این شهر را تایید کرد. به گزارش ایسنا، مرحوم شاوردیان بعد از این که با سارقان منزلش درگیر شد به کما رفت.

برادر وی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس گفته بود: برادرم ساعت ۳:۳۰ با شنیدن صداهای غیر عادی در حیات منزلش مشکوک میشود و به حیات میرود که چند نفر را می‌بیند و با آنها درگیر می‌شود.

وی ادامه داد: بعد از اینکه همسایه‌ها متوجه شدند این اشخاص پا به فرار گذاشتند اما برادرم، همان جا از حال می‌رود و با کمک همسایه‌ها به بیمارستان منتقل می‌شود.

 

نظرات


تصویری


ویدئو