مارک روفالو در «کاپیتان آمریکا: دنیای جدید شجاع» حضور نخواهد داشت

منبع: پلازا

1

1402/11/24

12:05


مارک روفالو در «کاپیتان آمریکا: دنیای جدید شجاع» حضور نخواهد داشت

در طی پرسش و پاسخ‌های اخیری که درخصوص فیلم جدید مارول انجام گرفته شاهد خبر مهمی خواهیم بود که نشان می‌دهد مارک روفالو در فیلم جدید کاپیتان آمریکا که با عنوان دنیای جدید و شجاع نیز همراه بوده حضور نخواهد داشت.

روفالو در پاسخ به سوال ناظم رویداد که پرسیده شد که آیا در فیلم 2025 حضور خواهد داشت یا خیر؟ روفالو سرش را تکان داد و گفت: “آره.”

با گذشت ساعاتی از این پرسش و پاسخ متاسفانه براساس منابع متعددی شاهد عدم حضور مارک روفالو در دنیای شجاع جدید خواهیم بود که وی به نظر میرسد اشتباه نموده باشد زیرا منظور ناظر را براین مورد دانسته که در فیلم بعدی مارول ایا حضور خواهد داشت یا خیر که او اصلا فکرش به سمت کاپیتان آمریکا نرفته بود. با این اوصاف خبری از حضور هالک یا همان بروس بنر که بازیگر آن مارک روفالو بوده در فیلم جدید کاپیتان آمریکا: دنیای جدید شجاع نخواهد بود و این موضوع می‌تواند برای طرفداران هالک یک خبر بد باشد زیرا مارول اعلام کرده بود که علاقه‌ای به ساخت فیلم مستقل هالک نداشته است و کم کم باید شاهد از بین رفتن هالک در سری فیلم‌های مارول باشیم. نظر شما نسبت به این موضوع چیست؟ باما همراه باشید و نظر خود را برایمان به اشتراک بگذارید.

نظرات


تصویری


ویدئو