نشست شخصیتهای بومگردی ایران در نمایشگاه گردشگری تهران برگزار شد

منبع: همگردی

1

1402/11/24

18:08


ایرنا/ براساس خبر و گزارشات منتشر گشته، نشست شخصیتهای بومگردی ایران در نمایشگاه گردشگری تهران برگزار شد.

نشست کارکترها (شخصیت ها) بومگردی ایران روز سه شنبه 24 بهمن 1402 و هم زمان با روز دوم هفدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته تهران در محل سالن کنفرانس شماره یک نمایشگاه بین المللی تهران با حضور سید عزت الله ضرغامی وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، علی اصغر شالبافیان معاون گردشگری وزارت میراث فرهنگی، جمعی از مدیران این وزارتخانه و فعالان و مدیران بومگردی ها از اقصی نقاط کشور برگزار و آداب، رسوم و نحوه میزبانی و پذیرایی از گردشگران و میهمانان بومگردی ها معرفی و بررسی شد.

یاور عبیری، رئیس جامعه انجمن های حرفه ای اقامتگاه های بومگردی و مصطفی فاطمی، مدیر کل توسعه گردشگری داخلی در صحبت هایی به تشریح وضعیت بومگردی ها، نحوه ارائه خدمات آنها و مشکلات پیش روی اقامتگاه های بومگردی و تعدادی از مدیران و فعالان حوزه بومگردی ها در حضور ضرغامی و مدیران وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی به بیان مسائل و دیدگاه های خود پرداختند.

نشست شخصیتهای بومگردی ایران در نمایشگاه گردشگری تهران برگزار شد

اجرای برنامه توسط گروههای هنری و معرفی آیین و مراسم اقوام مختلف با لباس و گویش محلی از دیگر برنامه های این نشست و جشنواره بود.

در پایان این نشست هم از تعدادی از فعالان برتر بومگردی و روسای انجمن های استانی با حضور وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی تجلیل بعمل آمد.

نشست شخصیتهای بومگردی ایران در نمایشگاه گردشگری تهران برگزار شد

مطالب مشابه


نظرات


تصویری


ویدئو