احمدرضا براتی کیست و الان کجاست؟ + بیوگرافی

منبع: نم نمک

1

1402/11/24

21:38


اعضای کارگروه ویژه اصلاحات AFC برای دوره 2023 تا 2027 منصوب شدند.

احمدرضا براتی کیست و الان کجاست؟ + بیوگرافی

براتی عضو کارگروه ویژه اصلاحات AFC شد

به گزارش نم نمک ، کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) با انتصاب رئیس ، معاون و اعضای کارگروه ویژه اصلاحات AFC برای دوره 2023 تا 2027، بر تعهد خود برای حفظ بالاترین استانداردهای حکمرانی مطلوب بیشتر تاکید کرد.

احمدرضا براتی کیست و الان کجاست؟ + بیوگرافی

احمدرضا براتی کیست و الان کجاست؟ + بیوگرافی

نایب رئیس کنفدراسیون فوتبال آسیا هاشم حیدر به عنوان رئیس کارگروه ویژه اصلاحات کنفدراسیون فوتبال آسیا و رئیس فدراسیون های عضو ASEAN به عنوان معاون این کارگروه منصوب شدند.

کوزو تاشیما و کانیا کیومانی از اعضای شورای فیفا و همچنین دکتر احمدرضا براتی ، حقوقدان ورزشی و داور دادگاه عالی ورزش CAS از جمهوری اسلامی ایران ، ترکیب این کارگروه را تکمیل می کنند.

هیات رییسه کنفدراسیون فوتبال آسیا در سومین نشست خود که در تاریخ 30 آذر 1402 در جده عربستان برگزار شد ، پیشنهاد تشکیل کارگروه ویژه اصلاحات AFC را تصویب کرد.

سپس شیخ سلمان به اقدامات موثر این کنفدراسیون برای انطباق با بالاترین استانداردهای اخلاقی و مدرن سازی ساختارهای مدیریتی آن در سال های اخیر اشاره کرد و در عین حال بر اهمیت حفظ کنفدراسیون فوتبال آسیا در خط مقدم اجرای بهترین شیوه های حکمرانی در سال های آینده تأکید کرد.

این کارگروه ، از تطابق مستمر اساسنامه ، مقررات و آیین نامه های کنفدراسیون فوتبال آسیا با تغییرات پیش بینی شده فیفا اطمینان حاصل می کند و در عین حال بررسی های لازم را در مورد اصلاحات بیشتر جهت انطباق وضعیت کنفدراسیون با شرایط و تحولات جاری انجام خواهد داد.


بیوگرافی احمدرضا براتی

احمدرضا براتی متولد 1355 در شهر تهران و دارای مدرک کارشناسی حقوق قضایی از دانشگاه شهید بهشتی و کارشناسی ارشد حقوق خصوصی از دانشکده علوم و تحقیقات تهران است؛ براتی در عین حال دارای مدرک تحصیلی دوره عالی تخصصی حقوق و قراردادهای نفت و گاز را از انستیتو مهندسی نفت دانشگاه تهران اخذ کرده است.

مطالب مشابه


نظرات


تصویری


ویدئو