احمد آل نعمه کیست و الان کجاست؟ + بیوگرافی

منبع: نم نمک

1

1402/11/24

21:53


مربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت : جام حذفی را از دست دادیم ولی فوتبال تمام شدنی نیست و فردا باید شروع مجدد داشته باشیم و جبران کنیم.

احمد آل نعمه کیست و الان کجاست؟ + بیوگرافی

آل نعمه : فولاد از فردا شروع مجددی خواهد داشت

به گزارش نم نمک ، پس از فسخ قرارداد باشگاه فولاد و مارتینس ، فعلا هدایت فولاد بر عهده احمد آل نعمه است. این مربی امروز (سه شنبه) در نشست خبری قبل از بازی با گل گهر ، اظهار کرد : فردا یک بازی حساس و یک شروع جدید داریم. با تغییراتی که ابتدای فصل به وجود آمد و سرمربی تیم جدا شد ، نتایج نسبتا بدی نگرفتیم ولی می دانستبم که باید بهترین نتایج را کسب کنیم.

احمد آل نعمه کیست و الان کجاست؟ + بیوگرافی

احمد آل نعمه کیست و الان کجاست؟ + بیوگرافی

او افزود : بازی های دوستانه خوبی داشتیم اما جام حذفی را از دست دادیم ولی فوتبال تمام شدنی نیست و فردا باید شروع مجدد داشته باشیم و جبران کنیم. در یکی دو روز اخیر ، با بازیکنان صحبت کردیم و آماده بازی فردا هستیم. فردا شروع جدیدی برای ماست. تمام بازیکنان سرحال هستند و امیدوارم دست پر از زمین خارج شویم.

آل نعمه ادامه داد : مارتینس لیستی به باشگاه داده بود که شامل یوسفی ، نریمان جهان ، حامدی فر ، حق دوست ، بوحمدان و آزاد منش بود اما بازیکن گرفتن سخت است. باشگاه تلاش کرد اما پهلوان و ابراهیم حصار فعلا جذب شده اند.

مربی تیم فوتبال فولاد خوزستان خاطر نشان کرد : آقای رضاییان سرپرست باشگاه در حال مذاکره با یک مهاجم خارجی است و ان شاءالله بتوانیم این بازیکن را به تیم اضافه کنیم زیرا به چنین مهاجمی با این سبک نیاز داریم. به جذب این بازیکن خوشبین هستیم.

 وی در پایان با قدردانی از ایوب والی عنوان کرد : جا دارد از  آقای والی بابت تلاش های چندین ساله اش در باشگاه فولاد قدردانی کنم. او افتخارات بسیاری با پیراهن فولاد به دست آورد و طی سال های گذشته پیشنهادهای زیادی داشت اما به باشگاه فولاد وفادار بود.


بیوگرافی احمد آل نعمه

احمد آل نعمه متولد 28 مهر 1361 بازیکن سابق و مربی فوتبال اهل ایران است.

نظرات


تصویری


ویدئو