تعبیر و تفسیر شیر در فال قهوه

منبع: ستاره

440

1398/6/10

06:14


نماد شیر در فال قهوه با توجه به اینکه در کدام قسمت از فنجان نمایان شود، معانی مختلفی دارد. به طور کلی شیر نشان دهنده دوستان با نفوذ، پیشرفت، شروع یک کار و زندگی جدید است.

تعبیر و تفسیر شیر در فال قهوه

 
ستاره | سرویس سرگرمی - نماد شیر به طور کلی به قدرت جسمانی و روحی اشاره دارد چه در تعبیر خواب شیر باشد چه در فال قهوه یا فال چای. مشاهده شیر در فال قهوه با دوستان قدرتمند و با نفوذ در ارتباط است. در این مقاله با تعبیر شیر در فال قهوه بیشتر آشنا خواهیم شد.
 اگر مطالعه تفسیر شیر در فال قهوه در قسمت خاصی از فنجان مدنظر شماست، با انتخاب عناوینی که در فهرست موضوعی زیر ارائه شده‌اند، به موضوع دلخواه خود برسید.

نقش شیر در فال قهوه

نماد شیر با وفادار بودن به پروژه‌ها و افرادی که در اطراف شما هستند، ارتباط دارد. علامت شیر نشانه یک تغییر بزرگ است. چیزی که باید پشت سر گذاشته شود. مانند اتمام یک کار قدیمی و شروع یک کار جدید.
به طور کلی می توان گفت نماد شیر نشان دهنده شروع یک کار جدید، بخشش خانواده، متارکه و ایجاد یک زندگی جدید است.
اگر خطوطی مواج تصویر شیر را در برگرفته و نماد شیر واضح نباشد، این احتمال وجود دارد که موقعیت و مقام مناسبی را از دست بدهید. واضح بودن شیر می‌تواند نشانگر یک مسئولیت یا کار پردرآمد باشد.
 

تعبیر شیر در پایین فنجان قهوه

وجود شیر در پایین فنجان قهوه نشان‌دهنده یک عاشق جدید است؛ مرد یا زنی که سوال‌هایی از شما خواهد پرسید. توجه داشته باشید که در رابطه عاشقانه طولانی مدت، وجود همدلی و توافق الزامی است.
 

تعبیر شیر در میانه فنجان قهوه

شما با شانس و فرصت خوبی برای بهبود امور مالی خود روبرو خواهید شد.
 

تعبیر شیر در بالا و لبه فنجان قهوه

این خطر وجود دارد که با فردی روبرو شوید که فریبکار و دغلباز است. بعلاوه وجود شیر در بالای فنجان قهوه نشان دهنده دستبایی به یک موقعیت خوب از طریق دوستان با نفوذ است.
 

شیر در فال قهوه

 

تعبیر چند شیر در فنجان قهوه

این حالت نشان می‌دهد شما فردی هستید که به راحتی می‌توانید با بسیاری از مسائل یا مشکلات کنار بیایید. همچنین این حالت نشان می‌دهد که شما در مواجهه با مخالفان، قوی هستید.
 

کلام آخر

نماد شیر در فال قهوه نشان از برتری شما در حوزه کاری و ماموریت‌هایتان دارد. شما صاحب افتخار و درآمد خواهید شد.
اگر به فال گرفتن علاقه دارید، پیشنهاد می‌کنیم مطالب فال تاروت کبیر و تفسیر فال چای به صورت حرفه‌ای را نیز در ستاره بخوانید. همچنین می‌توانید با تعبیر و تفسیر  شتر در فال قهوه و تعبیر و تفسیر دلفین در فال قهوه نیز در سایت ستاره آشنا شوید. لطفا نظرات و پرسش‌های خود را درباره این مقاله با ما و دیگر مخاطبان ستاره به اشتراک بگذارید.
 
برگرفته از: auntyflo.com

مطالب مشابه