کلاهبردار مدعی نفوذ در قوه قضائیه دستگیر شد

منبع: برترین ها

39

1398/6/10

19:46


معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان فارس از دستگیری کلاهبردار 500 میلیون ریالی به اتهام ادعای نفوذ در دستگاه قضائی شیراز خبر داد.

خبرگزاری ایسنا: معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان فارس از دستگیری کلاهبردار 500 میلیون ریالی به اتهام ادعای نفوذ در دستگاه قضائی شیراز خبر داد.

سرهنگ کاووس محمدی بیان کرد: در پی مراجعه فردی به پلیس مبنی بر اینکه 2 نفر از فرزندانم به اتهام حمل مواد مخدر در زندان به سر می برند و فردی که ادعای نفوذ در دستگاه قضائی می کرد برای آزادی آنان مبلغ 500 میلیون ریال از من کلاهبرداری کرده است موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران قرار گرفت و پس از تحقیقات تخصصی و فنی، موفق شدند متهم را در یکی از محله‌های شیراز دستگیر کنند.

محمدی با بیان اینکه متهم در بازجویی فنی و تخصصی به کلاهبرداری ادعا شده اعتراف کرد، گفت: این فرد کلاهبردار با حضور مقابل دادسرا و با ادعای حل مشکل پرونده خارج از روند دادرسی، با شهروندانی که پرونده قضائی داشتند ارتباط صمیمی برقرار و با جلب اعتماد از طعمه های خود کلاهبرداری می کرده است .

معاون اجتماعی پلیس فارس با بیان اینکه متهم پس از سیر مراحل قانونی روانه زندان شد، خاطر نشان کرد: شهروندان باید در صورت داشتن هرگونه پرونده در دستگاه قضائی، امور مرتبط را فقط از طریق قانونی پیگیری کنند و چنانچه در این زمینه افراد کلاهبردار به آنها مراجعه کرد سریعا با مرکز فوریت‌های پلیسی 110 تماس بگیرند.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو