جزئیات جدید از حادثه خارج شدن قطار از ریل

منبع: نمناک

30

1398/7/4

10:21


مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان جزئیات جدید از حادثه خارج شدن قطار زاهدان تهران از ریل را تشریح کرد.

جزئیات جدید از حادثه خارج شدن قطار از ریل

 خارج شدن قطار زاهدان تهران از ریل 

ایرنا:مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان گفت:براثر خارج شدن قطار زاهدان - تهران در محدوده ایستگاه شورو، چهار مرد و یک زن جان خود را از دست دادند.

عبدالرحمن شهنوازی روز پنجشنبه اظهار داشت:این حادثه ساعت 16 و 20 دقیقه عصر دیروز در فاصله ١٠٠ کیلومتری از مسیر زاهدان و ٢ کیلومتری ایستگاه شورو رخ داد. 

وی افزود:تعداد مسافران قطار زاهدان - تهران ٢٥٠ نفر بود که از این تعداد علاوه بر پنج نفر کشته 157 نفر نیز مجروح شدند.

قطار زاهدان تهران

مدیرکل دفتر مدیریت بحران استانداری سیستان و بلوچستان با بیان اینکه علت خروج قطار از ریل در دست بررسی است افزود:مجروحان این حادثه در بیمارستان های زاهدان در حال دریافت خدمات درمانی هستند. 

وی گفت:یک تیم از راه آهن جمهوری اسلامی ایران بعد از اعزام به سیستان و بلوچستان از نزدیک در حال بررسی دقیق علت بروز حادثه است. 

110 مصدوم حادثه ریلی زاهدان از بیمارستان ترخیص شدند 

رئیس دانشگاه علوم پزشکی زاهدان نیز گفت:110 مصدوم حادثه ریلی زاهدان - تهران بعد از دریافت خدمات اولیه پزشکی امروز/پنجشنبه/ از بیمارستان های زاهدان مرخص شدند. 

محمد هاشمی شهری اظهار داشت:خارج شدن قطار زاهدان - تهران از ریل 157 نفر مصدوم برجا گذاشت که بلافاصله به بیمارستان های زاهدان منتقل شدند. 

وی ادامه داد:بیماران بدحال نیازمند خدمات خاص این حادثه نیز برای دریافت خدمات تخصصی به بیمارستان خاتم الانبیا(ص) زاهدان منتقل شدند.

انتهای پیام/م

مطالب مشابه