آماده‌باش نیرو‌های امدادی در سطح شمیرانات

منبع: برترین ها

23

1398/8/4

14:33


فرماندار شمیرانات با اشاره به پایش سطح استان تهران و ادامه بارش‌ها در شمیرانات از آمادگی تمامی نیرو‌های خدماتی و امدادی در سطح این شهرستان خبر داد.

خبرگزاری ایسنا: فرماندار شمیرانات با اشاره به پایش سطح استان تهران و ادامه بارش‌ها در شمیرانات از آمادگی تمامی نیروهای خدماتی و امدادی در سطح این شهرستان خبر داد.

آماده‌باش نیرو‌های امدادی در سطح شمیرانات

سیاوش شهریور اظهارکرد: بارش‌های خوبی ظرف هفته گذشته در سطح شهرستان داشتیم و با پیش‌بینی‌های انجام شده بارش‌ها ادامه خواهد داشت، با این وجود هیچ مشکل خاصی در شهرستان وجود ندارد و برای ادامه بارش‌ها دستور آماده باش کلیه نیروهای اجرایی، امدادی و خدماتی در سطح شهرستان داده شده است.

وی افزود: از یک ماه قبل تمامی نهرها، جوی‌ها و مسیل‌ها در شهرستان شمیرانات پاکسازی و روند جریان آب در این مسیرها تسهیل شده به این ترتیب برای بارش‌ها آمادگی لازم ایجاد شده است. بر اساس اعلام سازمان هواشناسی بارش‌ها طی دو روز آینده تداوم دارد لذا دستگاه‌های اجرایی و نیروهای امدادی و خدماتی نظیر آتش نشانی، اورژانس، راهداری و ... به حالت آماده‌باش درآمدند تا در صورت بروز حوادث طبیعی خدمات‌رسانی به شهروندان تسریع شود.

شهریور تاکید کرد: در حال حاضر شرایط در سطح شهرستان کاملا عادی است و مشکل خاصی نداریم با این حال سطح شهرستان به‌صورت مستمر پایش می‌شود.

مطالب مشابه