تصویر نسل بعدی ایرپاد اپل لو رفت + عکس

63

1398/8/7

00:30


یکی از وب سایت‌ها چینی به تازگی تصویری از قاب نسل بعدی هدفون‌های ایرپاد اپل را در فضای مجازی منتشر کرد.

تصویر نسل بعدی ایرپاد اپل لو رفت + عکس

شرکت اپل از زمان معرفی گوشی‌های iPhone 7 و 7+ به بعد جک ۳.۵ میلیمتری هدفون را از گوشی‌های خود حذف کرد که به این ترتیب کاربران تلفن‌‍‌های همراه برای گوشی دادن به موسیقی باید از هدفون‌های اپل که مجهز به کابل لایتینگ هستند یا از هدفون بی‌سیم این شرکت یعنی AirPod استفاده کنند. شرکت اپل در سال جاری از نسل دوم هدفون بی‌سیم خود رونمایی کرد که این هدفون AirPod generation 2 نام دارد و شرکت اپل این هدفون را با کمتر‌ین تغییر نسبت به نسل قبلی هدفون خود روانه بازار شده است.
 
اما به تازگی تصویری از قاب جدید شارژ هدفون ایرپاد منتشر شده است که نشان می‌دهد نسل بعدی هدفون اپل به طور کامل در لاله گوش قرار خواهند گرفت. شارژر این هدفون نسبت به نسل قبلی اپل بسیار ضخیم‌تر است که به نظر می‌رود فعلا در وضعیت طراحی اولیه باشد چرا که تصویر منتشر شده از این قاب ظاهرا از نمونه چینی آن گرفته شده است.
 

تصویر نسل بعدی ایرپاد اپل لو رفت + عکس

هنوز شرکت اپل نسبت به این تصویر واکنشی نشان نداده است و هیچ صحبتی درباره آن نکرده است اما برخی منتقدان محصولات اپل بر این باورند که نسل بعدی ایرپادهای این شرکت به جای AirPod 3، AirPod Pro نام خواهد داشت چرا که معمولا نام گذاری‌های اپل پس از عرضه دو مدل، تغییر می‌کند.
 
در اوایل سال جاری بود که اپل خانواده AirPod را به شارژ بی‌سیم مجهز کرد و سرعت اتصال هدفون خود به گوشی را نیز بالاتر برد، همچنین هدفون‌های جدید خود را به طور کامل به پشتیبانی از دستیار صوتی سیری مجهز کرد و این هدفون بی‌سیم را بدون ایجاد تغییر در ظاهر آن روانه بازار کرد.
 
تاریخ معرفی نسل بعدی AirPod شرکت اپل هنوز اعلام نشده است و مشخص نیست اپل برای نسل بعدی هدفون بی‌سیم خود چه برنامه‌ای خواهد داشت.
 
باشگاه خبرنگاران جوان

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو