برخورد اتوبوس و کامیون ۱۷ مصدوم برجای گذاشت

منبع: برترین ها

76

1398/8/7

03:28


مدیر اورژانس پیش بیمارستانی کبودراهنگ استان همدان گفت: برخورد یک دستگاه اتوبوس با یک دستگاه کامیون در پلیس راه همدان - قزوین ۱۷ مجروح برجای گذاشت که مصدومان به بیمارستان منتقل شدند.

ایرنا: مدیر اورژانس پیش بیمارستانی کبودراهنگ استان همدان گفت: برخورد یک دستگاه اتوبوس با یک دستگاه کامیون در پلیس راه همدان - قزوین ۱۷ مجروح برجای گذاشت که مصدومان به بیمارستان منتقل شدند.

داود مرادی بامداد سه شنبه بیان کرد: در این حادثه یک دستگاه اتوبوس از مبدا تهران به مقصد سنندج با ۲۸ سرنشین به کامیون کمپرسی در فاصله یک کیلومتری پلیس راه همدان - قزوین لاین ورودی همدان برخورد کرد.

وی اضافه کرد: ۱۷ تن در این سانحه رانندگی مصدوم شدند که توسط آمبولانس های اورژانس ۱۱۵ کوریجان، آزادراه و آمبولانس هلال احمر به بیمارستان بعثت منتقل شدند.

مرادی با بیان اینکه این سانحه رانندگی فوتی سرصحنه نداشته است بیان کرد: ۲ تن از مصدومان این سانحه رانندگی تبعه عراق هستند.

رییس پلیس راه استان همدان نیز در این باره به ایرنا گفت: یک دستگاه اتوبوس از سمت تهران به مقصد سنندج در حال تردد بود که به علت رعایت نکردن حق تقدم از سوی راننده کامیون دچار سانحه شد.

سرهنگ رضا عزیزی توضیح داد: راننده کامیون بدون توجه به اتوبوس اقدام به دور زدن از دور برگردان کرده است که پهلوی سمت چپ و جلویاتوبوس با عقب سمت راست کامیون برخورد می کند.

نیمه نخست امسال ۲۰۸ تن در ۱۶۳ فقره سانحه رانندگی در سوانح برون شهری استان همدان جان خود را از دست دادند.

میزان سوانح رانندگی نسبت به نیمه نخست سال گذشته تغییری نداشته اما شمار متوفیان با ۱۱ درصد افزایش از ۱۸۷ تن به ۲۰۸ تن در ۶ ماهه سالجاری رسیده است.

مطالب مشابه