طرز تهیه ناگت سوسیس یک غذای متفاوت و خوشمزه در منزل

طرز تهیه ناگت سوسیس یک غذای متفاوت و خوشمزه در منزل


منبع: آرگا

232

1398/8/7

14:02


ناگت سوسیس از انواع غذاهای فرنگی خوشمزه و لذیذ است که شما می توانید آن را به راحتی در منزل تهیه نمایید و از طعم بی نظیر این غذا نهایت لذت را ببرید. در ادامه این مطلب طرز تهیه ناگت سوسیس را به شما کدبانوهای عزیز آموزش خواهیم داد.

سوسیس از انواع غذاهایی است که برای پخت آن روش های مختلفی وجود دارد و شما می توانید این غذای خوشمزه را در برنامه غذایی خود قرار دهید. در طرز تهیه ناگت سوسیس از پنیر ورقه ای و سوسیس کوکتل و سفیده تخم مرغ و آرد سوخاری و روغن مایع استفاده می شود.

ناگت مرغ، ناگت سوسیس، ناگت سبزیجات و ناگت گل کلم از انواع غذاهای فرنگی محسوب می شوند و اگر شما از آن دسته از کدبانوهایی هستید که همواره سعی دارید در برنامه غذایی خود تنوع ایجاد کنید بهتر است از تهیه این غذاها غافل نشوید.

ناگت سوسیس

مواد لازم

  • سوسیس کوکتل : ۲۰ عدد
  • پنیر ورقه ای : ۱۰ عدد
  • سفیده تخم مرغ : سه عدد
  • آرد سوخاری : دو پیمانه
  • روغن مایع مخصوص سرخ کردنی : به مقدار لازم

طرز تهیه ناگت سوسیس در منزل

برای تهیه ناگت سوسیس ابتدا سوسیس ها را از وسط برش بزنید و آن ها را به دو قسمت مساوی تقسیم نمایید سپس ۱/۲ ورقه پنیر پیتزا را در قسمت شکاف وسط سوسیس ها قرار دهید و سوسیس ها را درون سفیده تخم مرغ بزنید سپس آن ها را به آرد سوخاری آغشته نمایید.

روش تهیه ناگت سویس

در مرحله بعدی طرز تهیه ناگت سوسیس روغن را درون ظرفی مناسب بریزید سپس ظرف حاوی روغن را روی حرارت گاز قرار دهید و اجازه دهید تا روغن داغ شود سپس سوسیس ها را درون روغن بیندازید و اجازه دهید تا به خوبی سرخ شوند و سوسیس سرخ شده را روی صافی یا دستمال تمیزی قرار دهید و اجازه دهید تا روغن سوسیس گرفته شود سپس آن را درون ظرفی مناسب برای سرو قرار دهید.

ناگت سوسیس

توجه باشید که در دستور تهیه ناگت سوسیس مقدار روغن باید به اندازه ای باشد که سوسیس ها درون روغن غوطه ور شوند تا به صورت کامل طلایی و برشته شوند.

طرز تهیه ناگت سوسیس

در این مطلب با روش تهیه ناگت سوسیس آشنا شدید که امیدواریم از طعم بی نظیر این غذای فرنگی نهایت لذت را ببرید و لحظات خوب و خوشی را در کنار اعضای خانواده خود سپری نمایید.

مطالب مشابه