پایان معمای قتل عام خانواده کوچصفهانی با دستگیری پسر خانواده

منبع: نیک صالحی

46

1398/8/7

19:35


پسری جوان در کوچصفهان شهرستان رشت در اقدامی وحشتناک اعضای خانواده اش را به طرز دلخراشی به قتل رساند و سپس خیلی زود دستگیر و به جنایت هولناک خود اعتراف کرد.

پسری جوان در رشت به خاطر اختلافات مالی اعضای خانواده اش را به همراه نامزدش و یک میهمان در خانه اش را به طرز دلخراشی به قتل رساند. وی کمتر از ۲۴ ساعت توسط پلیس دستگیر و به همراه دوستش به این جنایت دلخراش در کوچصفهان اعتراف کرده است. در ادامه جزئیات این قتل عام خانواده کوچصفهانی و نحوه دستگیری قاتلان بی رحم را در نیک صالحی بخوانید

جزئیات قتل عام خانواده کوچصفهانی

قاتل خانواده کوچصفهانی در کمتر از ۲۴ ساعت دستگیر و به قتل اعضای خانواده خود اعتراف کرد. رئیس پلیس آگاهی استان علت این قتل را اختلافات خانوادگی و مالی اعلام کرده و گفت: قاتل به همراه دوست ۲۰ ساله خود که اهل و ساکن رشت است به قتل این خانواده شامل پدربزرگ، پدر، مادر، دختر و میهمان اعتراف کرد.

در پی وقوع قتل اعضای یک خانواده در بخش کوچصفهان، پس از بررسی‌ها و شواهد موجود پسر خانواده
که مظنون اصلی این اتفاق بود، با همدستی دوستش به قتل خانواده اش اعتراف کرد.

دستگیری عاملان جنایت خانوادگی در کوچصفهان

سرهنگ رحیم شعبانی در تشریح این خبر گفت: در پی تماس مردم با مرکز فوریت‌ های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع قتل در بخش کوچصفهان شهرستان رشت دستگیری قاتل یا قاتلان در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت.

اعتراف عاملان قتل عام خانواده کوچصفهانی

این مقام انتظامی با بیان اینکه با بررسی کارآگاهان آگاهی سرنخ‌ هایی از قاتلان بدست آمد، افزود: قاتل ۲۲ ساله که پسر خانواده است به اتفاق همدست خود به ارتکاب قتل اعتراف کرد.

رئیس پلیس آگاهی استان علت این قتل را اختلافات خانوادگی و مالی اعلام کرده و گفت:
قاتل به همراه دوست ۲۰ ساله خود که اهل و ساکن رشت است به قتل این خانواده شامل پدربزرگ،
پدر، مادر، دختر و میهمان اعتراف کرد.

وی ادامه داد: متهمان با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مقام قضایی معرفی شدند.

ایسنا

مطالب مشابه


تصویری