توصیه جالب جنیفر آنیستون به متیو مک‌کانهی

منبع: ایران آرت

43

1398/8/19

22:03


ایران آرت: جنیفر آنیستون بازیگر سرشناس هالیوودی در اظهار نظری جالب خطاب به «متیو مک کانهی» همکار خود گفته است: سعی کن از عضویت خود در اینستاگرام نهایت لذت را ببری.

به گزارش انتخاب، اگرچه خود جنیفر آنیستون نیز تنها یک ماه است به اینستاگرام وارد شده است اما یکی از جنجالی ترین و پرمخاطب ترین چهره های این پلتفرم محسوب می‌شود.

آنیستون به سرعت بیش از 18 میلیون دنبال کننده را به خود اختصاص داده است و این یک رکورد جهانی گینس را برای سریعترین حساب کاربری اینستاگرام در جذب مخاطب نصیب وی کرده است. مک کانهی نیز در پنجاهمین سالگرد تولد خود، وارد اینستاگرام شد و در نتیجه بسیاری رفتار او را الگوگیری از جنیفر آنیستون برای حضور دیرهنگام در شبکه های اجتماعی دانستند. آنیستون با شوخی در این خصوص گفت: "آیا من از متیو الهام گرفتم یا او از من؟"  

مک کانهی نیز در خصوص حضور دیرهنگام خود در اینستاگرام نوشت: "این نخستین سرمایه گذاری من برای به اشتراک گذاشتن خودم و دیدگاه هایم با جهان است و من از این موضوع کمی عصبی هستم زیرا می دانم که می خواهم یک مونولوگ داشته باشم ، مطمئن نیستم که می خواهم در گفتگو با مردم در دنیای مجازی چگونه باشم."

آنیستون نیز در واکنش به این پست اینستاگرامی مک کانهی نوشت:"فقط سعی کن از آن(اینستاگرام) لذت ببری" . در حال حاضر مک کانهی حدود  1.5 میلیون دنبال کننده دارد و به نظر می رسد از حضور در این فضا سرگرم شده و راضی است.

 

مطالب مشابه