عکس های خانوادگی بهشاد شریفیان و همسرش + بیوگرافی و زندگی شخصی

منبع: نمکستان

41

1398/8/22

17:06


عکس های جدید بهشاد شریفیان و همسرش + بیوگرافی بهشاد شریفیان

بهشاد شریفیان ، عکس بهشاد شریفیان و همسرش ، بیوگرافی بهشاد شریفیان ، fiahn avdtdhk

نمکستان : بهشاد شریفیان بازیگر هنرمند و شناخته شده کشورمان در ۲۱ مرداد ماه ۱۳۴۵ در شهر تهران متولد شد. وی از نظر تحصیلات آکادمیک، مدرک خاصی ندارد اما از نظر تجربه، سال هاست که در عرصه بازیگری فعالیت داشته و در این راه بسیار موفق بوده است. در ادامه با بیوگرافی کامل بهشاد شریفیان و عکس های جدیدش همراه ما باشید.

بهشاد شریفیان

همسر بهشاد شریفیان :

بهشاد شریفیان سال ها پیش ازدواج کرده و متاهل است. وی درباره مراسم ازدواجش می گوید: در روز عروسی ام تا ساعت ۱۴ تو مغازه بودم، وقتی رفتم خونه عاقد آمده بود، آنقدر دیر رسیدم که فقط تونستم سرم را بشویم، خوشبختانه همه چیز به خیر گذشت و روز بعد ۸ صبح در مغازه بودم

سابقه فعالیت بهشاد شریفیان :

بهشاد شریفیان بازیگر توانای کشورمان قبل از ورود به عرصه بازیگری به عنوان شاگرد در یکی از مغازه های تهران فروشندگی می کرد و یک روز به طور اتفاقی برای نقش آفرینی در فیلم سینمایی طوبی انتخاب شد. بدین ترتیب فعالیت هنری وی از سینما آغاز شد. پس از آن به این حرفه علاقه پیدا کرد و در سال ۱۳۷۰ تمریناتش را با اجرای تئاتر های گوناگون شروع کرد.

نقش وی در سریال روزگار جوانی اثر درخشان اصغر فرهادی در سال ۱۳۷۷ موجب شد چهره اش در میان مردم و مخاطبان تلویزیون دیده و شناخته شود. پس از آن در سریال های پر مخاطب دیگری همچون متهم گریخت، خونه نشین ها، ترش و شیرین و سریال دردسرهای عظیم حضور پیدا کرد و جایگاهش در عرصه بازیگری محکم و ثابت شد.

بهشاد شریفیان سال ها است که علاوه بر بازیگری در خیابان ولیعصر یک فروشگاه بزرگ لباس دارد. وی درباره مغازه و فروش اجناس می گوید : در بدترین موقعیت اقتصادی بازار همیشه مشتری دارم

کارهای اخیر بهشاد شریفیان : 

سریال دلدادگان به کارگردانی منوچهر هادی در سال ۱۳۹۷ از جمله کارهای اخیر و دیده شده بهشاد شریفیان است. وی همچنین در یکی از سریال های نمایش خانگی به نام مانکن ساخته حسین سهیلی زاده نقش آفرینی می کند. آقای شریفیان در این سریال نقش ناپدری نازنین بیاتی را برعهده دارد. سریال مانکن بسیار پرطرفدار بوده و هر دوشنبه از شبکه نمایش خانگی منتش می گردد. امیرحسین آرمان از نقش آفرینان اصلی این سریال می باشد.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو