جهرمی به مجلس احضار شد

منبع: برترین ها

32

1398/9/5

13:29


مهر: رمضانعلی سبحانی فر با بیان اینکه قرار بود وزیر ارتباطات این هفته با حضور در کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، گزارش جامعی از روند پایداری شبکه ملی اطلاعات در زمان قطع اینترنت، ارائه دهد، اظهار داشت: به دلیل برگزاری مراسم راهپیمایی مردمی در این جلسه به هفته آینده موکول شد.

جهرمی هفته آینده به مجلس می‌رود

رئیس کمیته ارتباطات مجلس شورای اسلامی از احضار وزیر ارتباطات برای حضور در مجلس و ارائه گزارشی پیرامون نقاط ضعف و قوت شبکه ملی اطلاعات در پی قطع اینترنت خبر داد.

سبحانی فر با اشاره به اینکه بررسی نقاط ضعف و قوت خدمات دهی شبکه ملی اطلاعات از جمله محورهای این جلسه خواهد بود، افزود: موضوع زیرساختهای شبکه ملی اطلاعات، تامین امنیت این شبکه، وضعیت ارائه محتوای آنلاین بر این بستر و سایر موضوعات مربوط به شبکه ملی اطلاعات، در این جلسه مورد بحث و بررسی قرار می گیرد.

وی با اشاره به نقطه ضعف این شبکه افزود: آنچه که هنوز روی این شبکه با مشکلاتی همراه است، به نقایص موجود در اشتراک گذاری داده ها و انتقال محتوا مربوط می شود.

وی تأکید کرد: در این راستا لازم است که سایر دستگاهها نیز با اشتراک گذاری اطلاعات، از زیرساختهای شبکه ملی اطلاعات برای سرویس دهی مطلوب به مردم استفاده کنند.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو