سهمیه‌ی تاکسی‌های اینترنتی امروز واریز می‌شود

منبع: برترین ها

32

1398/9/5

18:06


سخنگوی ستاد تنظیم بازار گفت: سهمیه بنزین آژانس‌های اینترنتی که طبق مصوبه ستاد تنظیم بازار بر اساس پیمایش خواهد بود، امروز (سه شنبه) به کارت‌های سوخت آنها واریز می‌شود.

خبرگزاری ایرنا: سخنگوی ستاد تنظیم بازار گفت: سهمیه بنزین آژانس‌های اینترنتی که طبق مصوبه ستاد تنظیم بازار بر اساس پیمایش خواهد بود، امروز (سه شنبه) به کارت‌های سوخت آنها واریز می‌شود.

«محمدرضا کلامی» امروز (سه‌شنبه) در نهمین نشست ویژه ستاد تنظیم بازار افزود: ستاد تنظیم بازار تلاش می‌کند اثرات غیر واقعی و تورمی و روانی اصلاح قیمت بنزین را بر نرخ کالا و خدمات در کشور کنترل کند؛ باید بپذیریم وقتی که بنزین افزایش قیمت دارد، خواه ناخواه بر قیمت بخشی از کالاها و خدمات تاثیرگذار است، اما نکته مهم این است که دولت پذیرفته اثر مستقیم این طرح بر حمل و نقل را با تخصیص سهمیه بنزین مدیریت کند.

وی ادامه داد: وزارت کشور به عنوان مجری و وزارت نفت به عنوان مسئول اجرایی، باید سهمیه مرتبط با بخش‌هایی که به آنها توسط ستاد تنظیم بازار تکلیف شده است را تامین و مطابق مصوبه تنظیم بازار، سهمیه آن‌ها را اصلاح کنند .

سخنگوی ستاد تنظیم بازار بیان کرد: هر چقدر زمان ارائه سهمیه‌های در نظر گرفته شده برای اقشار مختلف با تاخیر انجام شود، باعث افزایش قیمت غیر متعارف خواهد شد.

وی تاکید کرد که مصوبات ستاد تنظیم بازار لازم الاجرا بوده و ستاد به دنبال اجرایی شدن سریع مصوبات خود در تعامل با دیگر دستگاه‌ها است.

سهمیه بنزین تاکسی های اینترنتی امروز واریز می‌شود

کلامی با اعلام اینکه سهمیه بنزین آژانس‌های اینترنتی امروز به کارت‌های سوخت آنها واریز می‌شود، گفت: اتحادیه آژانس‌های تلفنی باید به سازمان‌های استانی صنعت و معدن و اتاق‌های اصناف مراجعه و فهرست خودروهای تحت پوشش را به مرکز ارسال کنند تا وزارت کشور و وزارت نفت نسبت به واریز سهمیه سوخت آنها اقدام کند.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو