حمله تند کیهان به حامد بهداد و مهناز افشار

منبع: ایران آرت

52

1398/9/5

23:01


روزنامه کیهان بدون نام بردن از مهناز افشار و حامد بهداد، دو بازیگر سینمای ایران از مواضع آنها درباره حوادث اخیر کشور به شدت انتقاد کرد.

ایران آرت: کیهان نوشت: در حالی که طی هفته گذشته آشوبگران برخی شهرها را عرصه اغتشاش و آشوب خود کردند، بازهم برخی از چهره‌هایی که فشار اقتصادی و گرانی برای‌شان مفهومی جز گران‌تر شدن عوارض فرودگاهی خروج از کشور ندارد، بدون آنکه اطلاع دقیقی از وضعیت مملکت داشته باشند، به تکرار القائات شبکه‌های رسانه‌ای خارجی پرداختند و بعضا با آن رسانه‌های ضدایرانی هم صدا و هم کلام شدند.

برخی از این افراد که ظاهرا سنگ مردم را به سینه می‌زنند، از طریق نمایش فیلم‌های سخیف و مبتذل خود و به جیب زدن پول‌های بی‌زبان همین تماشاگران بینوا، راهی خارج کشور و مسابقات رقص و آواز فلان شبکه وهابی شده‌اند.

66یکی از آنها که اخیرا در مطلبی به برخورد با آشوبگران و تخریب‌گران اموال عمومی، اعتراض کرده و نوشته بود "ما آینده‌مان غبار آلود است، دیگر چراغی نمی‌بینیم و سخت ناامید شده‌ایم" اما در مطلبی دیگر حال و هوای خود را در سواحل کشورهای غربی این‌گونه توصیف می‌کند:

"به اتفاق... رفتیم براى یکى از موزیکایی که به تازگى ساختم ویدیو کلیپ بسازیم. سوار ماشین شدیم و رفتیم براى فیلمبردارى کنار ساحل

سانتا مونیکا. کوهیار وسط راه پرسید عموجان چى شد که شما یاد کلیپ ساختن افتادى؟ جواب دادم حوصله مون سر رفته عزیز باس یه کارى کرد.... کار که تموم شد با یه توپ والیبال که از قبل تو صندوق عقب ماشین بود شروع کردیم به بازى. یکى‌مون اضافه وزن داشت یکى چلاق بود یکى بازیش گند بود. خندیدیم. کم کم هوا خنک شد و برگشتیم سمت خونه هامون. دلم می‌خواست یه سوپ داغ بزنم حالم جا بیاد...."

حالا این آقا و یا آن خانمی که پرونده قضایی‌اش به دلیل معاونت در قتل یک روحانی باز است و حالا برای یک مراسم رقص و آواز در شبکه آل‌سعود به عنوان داور حضور دارد، سنگ مشکلات مردم را به سینه زده و برای اغتشاشگران دل می‌سوزاند!

67

 

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو