کتاب 50 گام موثر در بازاریابی محتوایی منتشر شد

منبع: همگردی

61

1398/9/5

23:49


انتشارات تاچارا کتاب 50 گام موثر در بازاریابی محتوایی را به بازار نشر عرضه کرد.

به گزارش همگردی کتاب 50 گام موثر در بازاریابی محتوایی توسط راضیه روستا گردآوری و ترجمه شده است. این کتاب در 50 سرفصل مجزا و به زبان ساده و موجز نکات اساسی درباره بازاریابی محتوایی را به عنوان یکی از روبه رشدترین روش های نوین بازاریابی به مخاطبان معرفی کرده است.

در این کتاب تحولات بزرگی که با گسترش فضای مجازی در حوزه تجارت به وقوع پیوسته مورد بررسی قرار گرفته و این امر مورد تاکید قرار گرفته که مبحث تبلیغات و بازاریابی نیز از این تحولات برکنار نبوده است. بر اساس آنچه در این کتاب به رشته تحریر درآمده، موضوع بازاریابی مبتنی بر انتشار انواع محتواهای متنی، تصویری و صوتی در فضای مجازی در سال های اخیر به یکی از انواع پرتقاضا و پرطرفدار بازاریابی تبدیل شده است.
این کتاب اساسی ترین علت گسترش بازاریابی محتوایی در دنیای تجارت و کسب و کار امروز را این امر برشمرده که مشتریان امروزی برخلاف مشتریان نسل قبل صرفا بر اساس تبلیغات تصمیم به خرید نمی گیرند. در واقع مشتریان مدرن قبل از خرید، درباره خدمات و کالای مورد نظر خود سوال می پرسند و محتواهای منتشر شده درباره آن کالا یا خدمات در فضای مجازی را می بینند، می شوند و می خوانند.

بر این اساس، برندهایی که بتوانند پرسش های مخاطبان کالا و خدمات خود را به درستی پیش بینی کنند و با انتشار محتوای مناسب در بسترهایی مثل فضای مجازی که مخاطبان عمدتا، محتواها را در آنجا جستجو می کنند، به آن ها پاسخ های قانع کننده بدهند شانس بیشتری برای جلب نظر و اعتماد مخاطبان دارند.

کتاب 50 گام موثر در بازاریابی محتوایی روندهای بازاریابی محتوایی در شرکت های بزرگ جهان در سال 2019 نیز مورد ارزیابی قرار گرفته است. براساس این مطالعات، امروزه تقریبا نیمی از بودجه بازاریابی در شرکت های تجاری مطرح دنیا در تولید محتوا هزینه می شود.

همچنین، در این کتاب تاریخچه بازاریابی محتوایی به صورت فشرده و گرافیکی برای مخاطبان به تصویر کشیده شده است. کتاب بازاریابی محتوایی در نوبت اول با تیراژ 1000 نسخه و به قیمت 37 هزار تومان به بازار نشر عرضه شده است.

کتاب 50 گام موثر در بازاریابی محتوایی

مطالب مشابه


تصویری