ترامپ: نخست وزیر کانادا آدمِ دو رویی است

منبع: برترین ها

44

1398/9/13

23:16


به دنبال ناخوشنودی رییس جمهوری آمریکا از مواضع رهبران اعضای ناتو، ترامپ روز چهارشنبه به طور ناگهانی کنفرانس مطبوعاتی پایانی نشست ناتو را لغو کرد.

ایرنا: به دنبال ناخوشنودی رییس جمهوری آمریکا از مواضع رهبران اعضای ناتو، ترامپ روز چهارشنبه به طور ناگهانی کنفرانس مطبوعاتی پایانی نشست ناتو را لغو کرد.

به گزارش شبکه سی ان بی سی، ترامپ به دلایل نامعلوم کنفرانس مطبوعاتی پایانی نشست هفتادمین سالگرد سازمان پیمان آتلانتیک شمالی (ناتو) که در لندن برگزار شد را لغو کرد.

ابراز رضایت ترامپ از نتایج اجلاس سران ناتو

ترامپ در پیامی توییتری با مهم نبودن نشست پایانی ناتو گفت: «بعد از اتمام جلسات امروز به واشنگتن باز می‌گردم. در پایان کنفرانس ناتو نشست خبری نخواهیم داشت چون ظرف دو روز گذشته بارها کنفرانس خبری داشته‌ایم. سفر همه به سلامت.»

کنفرانس مطبوعاتی ترامپ قرار بود پس از یک سری جلسات دو جانبه میان اعضای ناتو از جمله "آنگلا مرکل" صدراعظم آلمان و "جوزپه کونته" نخست وزیر ایتالیا برگزار شود اما ساعاتی قبل از برگزاری کنفرانس مطبوعاتی فیلمی از «جاستین ترودو» نخست‌وزیر کانادا بعد از دیدار دو جانبه با «دونالد ترامپ» در جمع «بوریس جانسون» نخست‌وزیر انگلیس و «امانوئل مکرون» رئیس‌جمهور فرانسه منتشر شد که وی درحال تمسخر ترامپ است.

ترامپ نیز در واکنش به همین موضوع نخست‌وزیر کاناد را فردی دو رو توصیف کرد.

رییس‌جمهور آمریکا در پاسخ به این سوال که درباره سخنان ترودو که ظاهراً در حال تمسخر ترامپ است چه نظر دارد گفت: «آو آدم دو رویی است.»

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو