دنیای متفاوت لباس‌های عروسی/ عروسی با پوشک بچه تا دامادی به شکل "شرک"

دنیای متفاوت لباس‌های عروسی/ عروسی با پوشک بچه تا دامادی به شکل "شرک"


منبع: ایران آرت

179

1398/9/20

11:31


در این مطلب، عروس و داماد‌هایی را خواهید دید که از بادکنک و حتی پوشک بچه استفاده کرده‌اند تا یک لباس عروسی متفاوت را بر تن کرده و همه را شوکه کنند.

ایران آرت، بیشتر عروس و داماد‌ها همان سبک سنتی را برای لباس عروسی خود دنبال می‌کنند؛ یک پیراهن سفید کلاسیک برای عروس خانم و یک کت و شلوار ساده و معمولی برای آقا داماد انتخاب می‌کنند که راه‌راه نباشد و رنگ‌های تند و زننده هم نداشته باشد.

اما برخی عروس و داماد‌ها انگار دوست دارند علاقه شخصی یا عشق به یک مد یا چیز خاص را در لباس عروسی خود پیاده کنند. این لباس عروس‌ها می‌تواند از مواد متفاوتی تهیه شود و برخی عروس و داماد‌ها در واقع دوست دارند در روز عروسی با لباسشان حرف بزنند یا پیامی را به دیگران برسانند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، در این مطلب، عروس و داماد‌هایی را خواهید دید که از بادکنک، تم هلو-کیتی و حتی پوشک بچه استفاده کرده‌اند تا یک لباس عروسی متفاوت را بر تن کرده و همه را شوکه کنند. خودتان فکر کنید که آیا تمایل دارید از این لباس‌ها در شب عروسی خود بپوشید یا اینکه تصمیم دارید اگر دستتان به این لباس‌های مضحک رسید آن‌ها را بسوزانید؟!

شرک و فیونا

لباس عروس

بعضی از مردم می‌دانند چطور چیز‌های بامزه و سرگرم‌کننده درست کنند. علاوه بر این، می‌دانند که چطور کل یک عروسی را به یک تجربه عجیب، غیرمتعارف و باورنکردنی مبدل سازند. نظرتان در مورد یک شرک و فیونای زنده و طبیعی چیست؟

این دو عروس و داماد که اتفاقا خیلی هم شاد به نظر می‌رسند انگار رویای تمام زندگی‌شان به حقیقت پیوسته است. سبزند و شاد و متاهل. چیزی هست در این تصویر که دوستش نداشته باشید؟

لباس عروس کاکتوسی

لباس عروس

آن‌هایی که شیفته گیاهان هستند قطعا کاکتوس را هم دوست دارند. کاکتوس در عرض مدت کوتاهی توانست گیاه مورد علاقه همه شود. اگر چه، یک عروس خانم تصمیم گرفت این علاقه را به شکل دیگری نشان دهد.

او در یک حرکت عجیب و برای نشان داد عشق زیادش به گیاهان خودش را در لباس عروسی متمایز به شکل کاکتوس در معرض نمایش گذاشت. البته در رساندن پیامش موفق هم شده است. اما چیزی که دوست داریم بدانیم این است که او چطور برای غذا خوردن دست‌هایش را از لباسش بیرون می‌آورد؟

پوشک بچه

لباس عروس

به نظر می‌رسد هیچ لباسی تا به اینجا ما را به اندازه این لباس شگفت‌زده نکرده است: لباسی که تماما از پوشک بچه درست شده!

اگر بچه دارید، طبیعی است که آن‌ها هم روز عروسی همراهتان باشند. اما این قدرش خیلی تندروی نیست؟ هر چند این لباس حداقل دوام می‌آورد و قطعا بعدا از آن به خوبی استفاده می‌شود.

یک گاز از لباس

لباس عروس

برخی از مردم به کاربردی بودن هر چیز بیشتر فکر می‌کنند. این عروس خانم دوست داشته لباسش هم کاربردی باشد و هم خوردنی!

اگر بخواهید یک تکه کیک بخورید، باید بروید و با عروس خانم همنشین شوید. این طور است که تمام روز جشن، عروس خانم سرش با مهمانان گرم است.

کریسمس عروسی

لباس عروس

معلوم است که این عروس عاشق جشن کریسمس بوده است. لباس عروس‌اش شبیه درخت کریسمس با تزییناتی از پر طاووس است.

این هم از لباس‌هایی است که هر عروسی حاضر نیست بپوشد. آیا فکر می‌کنید می‌توانید این لباس را از تن دربیاورید؟

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو