فضای مجازی علیه زیباترین بازیگر جهان/ عکس

منبع: ایران آرت

105

1398/11/14

23:31


امبر هرد که توسط کارشناسان زیبایی لقب زیباترین زن جهان را دریافت کرده است، روزهای سختی را می‌گذراند.

ایران آرت: طی روزهای اخیر ماجرای جدایی پر دردسر امبر هرد و جانی دپ باز هم بر سر زبانها افتاده است. امبر هرد در روزهای دادگاه طلاق پر تنش خود از جانی دپ به این موضوع اشاره کرده بود که توسط جانی دپ مورد آزار و اذیت قرار گرفته بود. داستانی که توجه بسیاری را نیز به خود جلب کرده بود اما به نظر می رسد ماجرا از پایه متفاوت است.

به گزارش انتخاب، اگرچه امبر هرد که به لحاظ زیبایی ظاهری خود نیز به شدت مورد توجه هالیوودی‌ها قرار دارد، خود را مظلوم ماجرا معرفی کرده بود، اما افشای یک فایل صوتی همه چیز را علیه وی تغییر داده است.

پس از مطرح شدن اتهاماتی در خصوص کتک خوردن امبر هرد توسط جانی دپ، بازیگر دزدان دریایی کارائیب بارها این موضوع را تکذیب کرد. اما این تکذیبها تاثیر چندانی نداشت و حتی دنیای بازیگری وی را نیز درگیر کرد. اما به نظر می رسد در این ماجرا جای قربانی و ظالم تغییر می کند.

درواقع فایل صوتی منتشر شده از این دو نفر نشان می دهد که امبر هرد نیز به همسرش سخت می گرفته و با وسائل مختلفی مثل لوازم آشپزخانه او را کنک می زده است و رفتارهایی عجیب با دپ داشته است. همین موضوع باعث حمله مجازی بسیاری از افراد علاقه مند به جانی دپ علیه امبر هرد شده است.

جانی دپ و امبر هرد

این حملات با هشتگ #JusticeForJohnnyDepp همراه شده است که صراحتا عدالت را برای جانی دپ طلب می کند. به نظر می رسد ماجرای جدایی امبر هرد 33 ساله و دپ 56 ساله به این سادگی ها بسته نمی شود. کاربران مجازی افزون بر هشتگ مذکور با کامنتهای متعدد خود در فضای مجازی پست های امبر هرد را آماج توهین و فحاشی هم کرده اند.

با این شرایط برخی نیز با این پرسش مواجهند که اساسا چرا این فایل صوتی تا کنون منتشر نشده بود یا چرا دپ صحبتی از آزارهای مختلفی که هرد علیه وی انجام می داد، نکرده بود.

 

مطالب مشابه