ماجرای لایک عکس تختخواب نقی و هما توسط امیر جعفری در پست اینستاگرامی تنابنده

منبع: کولاک

4

1399/1/7

16:30


ماجرای لایک عکس تختخواب نقی و هما توسط امیر جعفری در پست اینستاگرامی تنابنده همراه واکنش ها و جوک های شبکه های اجتماعی درباره این سکانس در سریال پایتخت ۶

به جرات می توان گفت پر بیننده ترین سریال و حتی پر بیننده ترین برنامه تلویزیون در نوروز  سریال پایتخت ۶ بوده است. مجموعه ای طنز که با داستان جذابش بسیاری از مخاطبین را در ساعات پایانی روی پای تلویزیون می کشاند.

در هر قسمت از این سریال معمولا سکانس و یا صحنه ای هست که با واکنش هایی در فضای مجازی روبه رو می شود. یکی از این سکانس ها جایی بود که کاراکترهای هما و نقی روی تخت می نشینند. این صحنه در ابتدا با انتقاد برخی از کاربران در شبکه های اجتماعی همراه شد اما عموم کاربران دیگر با این صحنه شوخی های زیادی داشتند.

جالب ترین واکنش اما مربوط به امیر جعفری (همسر ریما رامین فر بازیگر نقش هما در پایتخت) بود. او در پست اینستاگرامی محسن تنابنده که عکسی از این سکانس را منتشر کرده بود استیگر گل گذاشت تا همین کار او سوژه کاربران شود!

کاربری درباره این صحنه نوشت: ‏امیر جعفری اینستا رو باز کرده دیده زنش با تنابنده رو تخت نشستن کلی اموجی بوس هم گذاشته کنارش. اومده یه گل گذاشته اینستا رو بسته رفته :))))))

کاربر دیگری نیز با طراحی عکس زیر و تلفیق موضوع با انیمیشن پرویز و پونه نوشت:

به من بگو این وقت شب رو تخت پرویز چکار میکنی؟
– نقی جان یکم آروم باش فیلمبرداریه.
– نقی کیه منم امیر.
* گرفتار شدیم این وقت شب.

تصویری


ویدئو