داستان کامل قسمت ۱۴۲ سریال هندی من عاشق تو هستم

منبع: کولاک

6

1399/1/7

16:52


داستان کامل قسمت ۱۴۲ سریال هندی من عاشق تو هستم در این مطلب. همچنین جزئیات ماجرا و خلاصه داستان من عاشق تو هستم قسمت ۱۴۲

من عاشق تو هستم (Meri Aashiqui Tum Se Hi) یک سریال موفق و البته طولانی هندی است که در سال‌های ۲۰۱۴ تا ۲۰۱۶ در تلویزیون هند پخش شد. اکتا کاپور، فیلمساز نام‌آشنای بالیوود، این سریال عاطفی درام را تولید کرده است و آنیل کمار کارگردان این سریال است. شاکتی آرورا و رادیکا منان نقش‌های اصلی این سریال به نام‌های رنویر و ایشانی را ایفا کرده‌اند و توانستند با این فیلم به محبوبیت و شهرت برسند. سیمریتی کانا، آرجون بیجلانی، مونیت روی و محسن خان دیگر بازیگران این سریال هستند.

سریال هندی من عاشق تو هستم داستان عشق رنویر، پسری فقیر و ایشانی، دختر یک تاجر ثروتمند است. رنویر که در خانواده‌ای فقیر به دنیا آمده در دوران کودکی در خانه ایشانی کار می‌کند. پدر رنویر راننده پدر ایشانی است. آنها با هم بزرگ می‌شوند و به دوستانی صمیمی تبدیل می‌شوند. رنویر در عالم کودکی عاشق ایشانی می‌شود اما این حس را از او پنهان می‌کند چون می‌داند که خانواده آنها تفاوت طبقاتی زیادی با یکدیگر دارند.

سال‌ها می‌گذرد و آنها بزرگ می‌شوند. ایشانی قرار است با «چیراگ» (راوجیت سینگ) ازدواج کند. با گذشت زمان ایشانی به چیراگ علاقه‌مند می‌شود اما رنویر بعدا متوجه می‌شود که چیراگ فقط به خاطر پول و ثرووت ایشانی می‌خواهد با او ازدواج کند. با یک سری حیله و توطئه رنویر و خانواده‌اش را از خانه ایشانی بیرون می‌کنند.

بعد از ۲ سال رنویر به یک تاجر ثروتمند تبدیل شده و برمی‌گردد. پدر ایشانی مرده و آنها با مشکلات مالی عدیده‌ای روبرو شده‌اند. مادر ایشانی با مرد دیگری به نام نیتین جوشی ازدواج کرده است. عمارت پدری ایشانی به حراج گذاشته شده و رنویر عمارت آنها را می‌خرد. چیراگ که متوجه شده ایشانی دیگر مال و ثروتی ندارد در روز عروسی‌شان او را ترک می‌کند.

رنویر که ایشانی را در این حال و روز می‌بیند حاضر می‌شود به خاطر نجات خانواده‌اش با او ازدواج کند درحالیکه به دختر دیگری از یک خانواده ثروتمند قول ازدواج داده است. از طرفی هم خوشحال است که رویاهایش به واقعیت تبدیل شده و توانسته با عشق دوران کودکی‌اش ازدواج کند.

 


بیشتر بخوانید:

معرفی بازیگران سریال هندی من عاشق تو هستم+ قسمت آخر

سریال هندی من عاشق تو هستم چند قسمت است؟

بیوگرافی بازیگران سریال هندی من عاشق تو هستم + معرفی نقش ها

زمان دقیق پخش و تکرار سریال هندی من عاشق تو هستم

خلاصه داستان قسمت اول تا آخر سریال هندی من عاشق تو هستم

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو