آخرین قیمت سکه، دلار و پراید

منبع: برترین ها

10

1399/2/22

14:48


آخرین قیمت سکه، دلار و پراید در بازار امروز اعلام شد.

برترین‌ها: آخرین قیمت سکه، دلار و پراید در بازار امروز اعلام شد.

دلار باز هم رکورد زد

قیمت دلار امروز با تداوم افزایش قیمت، به ۱۶ هزار و ۳۰۰ تومان رسید که رکوردی تازه در قیمت دلار در صرافی‌های بانکی محسوب می‌شود.

امروز هر دلار آمریکا به قیمت ۱۶ هزار و ۳۰۰ تومان فروخته می شود که نسبت به دیروز افزایشی در محدوده ۲۰۰ تومان را نشان می‌دهد. رشد قیمت دلار نشان دهنده محکم شدن جای پای این ارز شاخص در کانال ۱۶ هزار تومان است .صرافان بانکی امروز هر دلار را به قیمت ۱۶ هزار و ۲۰۰ تومان از مردم خریداری می‌کنند. قیمت هر یورو نیز در صرافی‌های بانکی ۱۷ هزار و ۷۰۰ تومان فروخته می‌شود. نرخ خرید یورو نیز ۱۷ هزار و ۶۰۰ تومان گزارش شد.

بر این اساس قیمت دلار نوسانی دامنه دار را از ابتدای سال تجربه می‌کند. دلار در آخرین روز سال گذشته ۱۴ هزار و ۹۰۰ تومان در صرافی‌های بانکی فروخته شد. افزایش نرخ دلار در صرافی‌های بانکی رشد قیمت این ارز در بازار آزاد را فراهم کرد. دلار در حال تثبیت در نیمه بالایی کانال ۱۶ هزار تومان است.

آخرین قیمت سکه و طلا در بازار 

هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در جریان معاملات امروز بازار آزاد تهران با قیمت ۶ میلیون و ۹۳۰ هزار تومان داد و ستد شد.

نادر بذر افشان دبیرهیات مدیره اتحادیه طلا ، جواهر و سکه تهران گفت: هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید در جریان معاملات امروز بازار آزاد تهران با قیمت ۶ میلیون و ۹۳۰هزار تومان، نیم سکه ۳ میلیون و ۵۲۰ هزار تومان، ربع سکه یک میلیون ۹۶۰ هزار تومان و سکه گرمی ۹۵۰ هزار تومان داد و ستد شد.

همچنین قیمت هر اونس طلا در بازار‌های جهانی به یک هزار و ۷۰۵ دلار و۵۳ سنت رسید و هر گرم طلای ۱۸ عیار ۶۶۶ هزار و ۵۳تومان است. بذر افشان افزود: در حال حاضر حباب سکه حدود ۴۰۰ هزار تومان است. او در پایان گفت : افزایش نرخ ارز و ورود نقدینگی به سمت بازار بورس سبب افزایش قیمت طلا و سکه شده است . سکه تمام بهار آزادی طرح جدید نسبت به آخرین معاملات دیروز با افزایش ۵۰ هزار تومان همراه است.

قیمت خودرو در بازار امروز 

قیمت خودرو، امروز در بازار آزاد نسبت به دیروز با نوسان همراه است.

طبق آخرین قیمت بازار، پژو پارس نسبت به قیمت روز خودرو  با تغییرات ناچیز به نرخ ۱۴۳ میلیون تومان خرید و فروش شد و قیمت پراید 131 به 72 میلیون تومان رسید.

ززز

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو