واتس‌اپ، نسخه وب «مسنجر روم» را فعال خواهد کرد

منبع: برترین ها

15

1399/2/22

17:04


فیس بوک ماه گذشته یک ابزار کنفرانس ویدیویی روم مسنجر را برای رقابت با زوم و سایر سیستم عامل‌های ویدیویی راه اندازی کرد. اکنون، گزارش‌های جدید حکایت از آن دارند که به زودی شاهد نسخه مسنجر روم در وب برای همه کاربرانخواهیم بود.

انتخاب: فیس بوک ماه گذشته یک ابزار کنفرانس ویدیویی روم مسنجر را برای رقابت با زوم و سایر سیستم عامل‌های ویدیویی راه اندازی کرد. اکنون، گزارش‌های جدید حکایت از آن دارند که به زودی شاهد نسخه مسنجر روم در وب برای همه کاربرانخواهیم بود.

روم مسنجر در نسخه واتساپ وب ۲.۲۰۱۹.۶ مشاهده شده است. این ویژگی به کاربران امکان می‌دهد تا از طریق رایانه‌های شخصی و لپ تاپ‌های خود و از طریق مسنجر روم با دوستان و خانواده خود ارتباط برقرار کنند.

 

با این حال، این نسخه جدید هنوز در به روزرسانی وب و واتس اپ برای تمام کاربران مشاهده نشده است. این ویژگی جدید از طریق به روزرسانی‌های آینده در دسترس کاربران واتس اپ خواهد بود. ماه گذشته، فیس بوک محدودیت‌های تماس ویدئویی گروهی را حذف کرده بود و امکان تماس ویدیویی گروهی تا ۵۰ نفر را بدون محدودیت زمانی فراهم کرد.

افراد می‌توانند یک مسنجر روم در مسنجر یا فیس بوک ایجاد کنند و از هر فردی دعوت کنند تا به تماس ویدیویی بپیوندد، حتی اگر حساب فی بوک نداشته باشند.

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو