خلاصه داستان قسمت ۸۸ سریال ترکی لروکس | سریال لروکس قسمت ۸۸

منبع: کولاک

55

1399/2/22

20:01


داستان کامل قسمت ۸۸ سریال ترکی لروکس همه جا تو Her Yerde Sen به همراه جرئیات همچنین خلاصه داستان سریال ترکی لروکس قسمت ۸۸ را در این مطلب بخوانید.
این سریال ترکیه ای در اوایل سال ۲۰۱۹ تولید شد و در تابستان این سال پخش شده است. ژانر این سریال درام و رمانتیک است، در حال حاضر قسمت های زیادی از فصل اول این سریال پخش شده است. سریال ترکی همه جا تو جمعه ها ساعت ۲۰:۰۰ از شبکه Fox پخش میشود. این سریال در شهر استانبول ترکیه در حال ساخت است.

قسمت ۸۸ سریال ترکی لروکس

خلاصه داستان سریال ترکی لروکس

ماجرا از جایی شروع میشه که دمیر و سلین یه خونه میخرن و سر همین قضیه با هم مشکل پیدا میکنند، بطوری که بزور به زندگی مشترک ادامه میدهند و…

اسمش را می خواهید تقدیر بگذارید، می خواهید زندگی. بهترین اتفاقاتی که برای شما می افتند اغلب در پشت اتفاقات ناخوشایند پنهان شده اند. سریال لروکس با نام اصلی «همه جا تو» می خواهد همانجا را نشانمان دهد، پشت اتفاقات ناخوشایند رو. سریال خوش رنگ و لعاب و سرحالی که جای عطر عشق رو برای خیلی ها پرکرد. اگه می خواید بدونید داستان قسمت آخر این سریال چیه و لروکس و دمیر به کجا میرسن و…

بوراک و ایلول، آیدا و ایبو، محرم و لیلا، کدام عروسی می‌کنند؟
خداحافظ چی چی!
دمیر دستگیر می شود
آیا ایلدیریم پشت ماجرای بازداشت دمیر است؟
آیا بوراک حقیقت را می گوید؟
عشق آلارا یا کینه ی ایلدیریم؟
مروه و ودات
بوراک و ایلول
یک شب رمانتیک
لروکس از دمیر چه می خواهد؟
آیا بوراک شرکت جدیدی می زند؟
بحران شرکت تقصیر کیست؟

قسمت ۸۸ سریال ترکی لروکس

لروکس کوله پشتیشو میبنده و با خوشحالی به اطراف خونه نگاه میکنه و سپس از خونه بیرون میاد. ۷۲ ساعت قبل در شرکت: بوراک و دمیر و فرخ برای بازجویی به کلانتری میروند. بهاطر مشکل در شعبه مالی تمامی پرونده های شرکت بررسی میشوند تا اگه خلافی درکار باشه اونو پیدا کنند. فرخ به کافه پیش بچه ها میره. همگی ناراحت و عصبی هستند. بوراک و دمیر برای صحبت باهم به خونه دمیر میرند. دمیر از دست بوراک عصبیه و مطمئنه که چیزی در میونه. او از بوراک میخواهد که در مورد اقا ایلدیریم هرکاری که کرده رو بگه. بوراک ابتدا ماجرای تهدید اقا ایلدیریم بخاطر الارا و بستری شدن اونو تعریف میکنه اما دمیر میگه که مشکل اقا ایلدیریم از قبل زمان بستری شدن الارا بوده پس حتما اونها کاری کرده اند.

بوراک مجبور میشه که حقیقت رو بگه و برای دمیر تعریف میکنه که به اصرار ایلول عکسهای اقا ایلدیریم رو برای تهدید به اون نشون دادن. دمیر با شنیدن این حرف بشدت عصبی میشه و با بوراک بحث میکنه. او میگه که خودش این مساله رو حل میکنه و از بوراک میخواهد پیش بچه ها به کافه برود. مروه در گلخانه مشغول رنگ کردن گلدون ها و صحبت با وداته. او با دیدن حلقه ازدواجش اون رو در میاره و نمیدونه با اون چیکار کنه. سپس حلقه رو داخل گلدونی که بورا فرستاده بود خاک میکنه و از ودات میخواهد که اون گلدون رو به همراه گلدون دیگه ای بفروشه تا مثل خودش تنها نباشه. در کافه همه ناراحت و نگران وضعیت شرکت اند و از دست کار اقا ایلدیرسم عصبی شده اند. کمی بعد دمیر به لروکس پیام میده و از اون میخواد که به خونه بیاد. لروکس با فکر مشکلات شرکت و ناراحتی دمیر به خونه میره و با خونه ای پر از شمع و فضایی رمانتیک روبرو میشه. دمیر پیش او اونده و بخاطر اشتی کردنشون خوشحاله و اونو بغل میکنه و میگه که نمیخواد به چیز دیگه ای فکر کنه.

اونها باهم میرقصند و سپس شام میخورند. هنگام شام خوردن لروکس از دمیر میخواهد حالا که اونها باهم اشتی کرده و باهمند، بوراک و ایلول نیز با یکدیگه اند و بهتره که دیگه شرکت رو تعطیل کنند. او در واقع میخواهد که از مشکلات شرکت و همچنین ایلول و داستان هاش دور بشه. در شرکت بوراک با ناراحتی نشسته و گریه اش گرفته. او با پدرش در مورد شرکت بحث کرده و حرفهای پدرش درمورد عدم توانایی اون در گردوندن شرکت برای او سنگین بوده. ایلول پیش او میاد و سعی داره بوراک رو دلداری بده. او به بوراک پیشنهاد میده که شرکت خودشون رو دونفری تاسیس کنند. بوراک از این که میفهمه ایلول دیگه تصمیم به رفتن نداره خوشحال میشه. ایلول میگه که او بخاطر نبودن در این شرکت و بودن دمیر قصد رفتن داشت و انها میتونند شروع جدیدی داشته باشند.


همچنین بخوانید:

اسامی و بیوگرافی بازیگران سریال ترکی لروکس + معرفی نقش ها

خلاصه داستان قسمت اول تا آخر سریال ترکی لروکس


⇐ برای دیدن مطالب بیشتر به لینک های سریال ترکی جدید ، سریال ترکی عاشقانه و سریال های در حال پخش ترکیه مراجعه کنید

امتیاز کاربران: اولین نفری باشید که امتیاز می دهد!

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو