مدل گوشواره ۹۶ + شیک ترین مدل گوشواره نگینی ۲۰۱۷

مدل گوشواره ۹۶ + شیک ترین مدل گوشواره نگینی ۲۰۱۷


منبع: روزگار

240

1399/3/23

16:33


مدل گوشواره ۹۶ + شیک ترین مدل گوشواره نگینی ۲۰۱۷

   جدیدترین و زیبا ترین گالری مدل گوشواره های جدید دخترانه فانتزی ۹۶   – 2017

انواع مجموعه مدل گوشواره طلا حلقه ای شیک و جدید ۱۳۹۶

پیشنهاد ما مدل گوشواره طلا شیک مدرن جدید و شیک برای سال ۲۰۱۷ و ۹۶ می باشد

همراه با مدل های جدید مقالات زیبایی در ضمینه  سلامت , سبک زندگی , روانشناسی و… قرار میدهیم

 

مدل گوشواره 96

 

باید قبل از شروع آلرژی به پزشک مراجعه کنید و دارو مصرف کنید. معمولا دارویی که توصیه می شود آنتی هیستامین است. اگر قبلا این کار را کرده اید به داروهای قدیمی تان اکتفا نکنید دوباره به پزشک مراجعه کنید شاید روش ها و داروهای جدیدتری برای این مشکل پیشنهاد شود.

 

مدل گوشواره 96

 

با تمیز کردن و پاک کردن خانه از گرده ها از فصل بهار لذت ببرید. درها و پنجره ها را ببندید تا از نشانه های آلرژی پیشگیری کنید. هنگام نظافت بیشتر به قسمت هایی تمرکز کنید که می دانید محل تجمع آلرژن ها هستند. به عنوان مثال فیلتر هوا، تخت و ملحفه ها، مبل ها و فرش ها. وقتی به خانه رسیدید لباس ها را عوض کنید. قبل از خواب دوش بگیرید و فیلترهای سیستم تهویه را عوض کنید.

 

مدل گوشواره 96

 

طوری برنامه ریزی کنید که مجبور نباشید برای ورزش بیرون بروید. بین ساعت های ۵ تا ۱۰ صبح اوج گرده افشانی است. وقتی می خواهید بیرون بروید یادتان باشد که گرده افشانی در هوای گرم بیشتر است تا هوای سرد و بارانی.

 

شیک ترین مدل گوشواره نگینی 2017

 

وب سایت های هوا شناسی که از گرده افشانی ها هم می گویند را در طول فصل آلرژی چک کنید.  تمام آن ها را بوک مارک کنید تا روزانه بتوانید به راحتی به آن ها دسترسی پیدا کنید. یا این که اپلیکیشن های هواشناسی را در گوشی نصب کنید.

 

شیک ترین مدل گوشواره نگینی 2017

 

با پزشک متخصص خود درباره شستشوی بینی صحبت کنید. بینی و سینوس ها را با سرم شستشو دهید تا گرده ها را از آن بیرون بریزید. این کار نشانه هایی چون عطسه، خارش، سردردهای سینوسی، گرفتگی بینی، گرفتگی صدا و احساس خستگی را قبل از این که شروع شوند رفع می کند. زیرا بینی را از آلرژن ها پاک می کند.

 

شیک ترین مدل گوشواره نگینی 2017

 

نشانه های آلرژی در کسانی که طب سوزنی را انجام می دهند به مراتب کمتر از دیگران است. هر چه زودتر طب سوزنی را امتحان کنید بهتر است. زیرا کمی زمان می برد تا نا متعادلی هایی که باعث پیشرفت نشانه های آلرژی می شود را رفع کند. بنابراین بعد از چند ماه کاهش این نشانه ها مشخص می شود.

 

شیک ترین مدل گوشواره نگینی 2017

 

با ماساژدرمانی می توانید نحوه خون رسانی را به دستان تان افزایش دهید. عملکرد عضلات ناحیه دست به خوش فرم شدن دست‌ها و افزایش نشاط و زیبایی آنها کمک می‌کند. با انجام حرکات زیر علاوه بر حفظ شادابی، ماساژ درمانی برای پیشگیری از بیماری ها هم نقش مهمی دارد.  

 

شیک ترین مدل گوشواره نگینی 2017

 

برای این ماساژ به لوسیون یا روغن گیاهی احتیاج دارید. روی میز دستمالی پهن کنید و دست‌های‌تان را به روغن گیاهی آغشته کنید و برای ماساژ دست‌ها آماده شوید. در مرحله نخست باید ساعد و پشت دست را ماساژ دهید و با ایجاد حرارت در این ناحیه به افزایش جریان گردش خون در دست‌ها کمک کنید. در این مرحله بعد از آغشته کردن سرانگشتان به روغن مشت فرد را با دست چپ نگه دارید و مانند تکیه‌گاه عمل کنید و با دست راست خود ساعد را از بالا به سمت سرانگشتان دست ماساژ دهید. در این مرحله باید به خوبی همه نقاط پوست را تحت تاثیر قرار دهید.  برای ماساژ روی دست از انگشت شست و برای ماساژ سطح‌های پایینی از ۴ انگشت دیگر کمک بگیرید.

 

شیک ترین مدل گوشواره نگینی 2017

در این مرحله با تحریک سلول‌های پوستی به گرم شدن پوست و عضله و بالارفتن سرعت جریان گردش خون کمک کنید. برای اجرای این تکنیک سرانگشتان هر دو دست را به روغن آغشته کنید و با نیشگون‌هایی که از عضله و پوست دست می‌گیرید این تکنیک را از سرانگشتان تا نزدیک آرنج دست تکرار کنید. این روند را باید در دو بخش رو و پشت دست تکرار کنید و مراقب باشید که نیشگون‌هایی که می‌گیرید دردناک نباشد.

 

شیک ترین مدل گوشواره نگینی 2017


 

بعد از آنکه با تکنیک نیشگون به افزایش و بهبود جریان گردش خون خود کمک کردید، می‌توانید از تکنیک مالشی یا تکنیک مسواک  کمک بگیرید. این تکنیک هم علاوه بر آنکه به ریزش سلول‌های پوستی مرده و فرتوت کمک می‌کند، به فرم گرفتن ماهیچه‌ها و عضلات دست نیز کمک می‌کند. برای اجرای این تکنیک پنجه‌های هر دو دست را دور مچ حلقه کنید و با کمک انگشت شست دست دیگر پوست فرد را از سمت پایین به بالا ماساژ مالشی دهید، یعنی با هر بار ماساژ کمی پوست دست را به سمت بالا هدایت کنید.

 

شیک ترین مدل گوشواره نگینی 2017

در این مرحله باز از یکی از دستان‌تان به عنوان پایه استفاده کنید. سرانگشتان دست فرد را بگیرید و به این ترتیب دست فرد را حمایت کنید تا حرکت اضافه نداشته باشد. سپس با حرکت‌های فشاری و لحظه‌ای نقاط عصبی پشت و روی دست را ماساژ دهید. برای این کار باید روی فشار سرانگشت دست‌ خودتان حساب کنید. این فشار نباید به حدی باشد که موجب درد یا آزار ماساژ گیرنده شود. این ماساژ را روی کف دست، پشت دست و ساعد تا آرنج هر دو دست تکرار کنید.

 

شیک ترین مدل گوشواره نگینی 2017

 

شیک ترین مدل گوشواره نگینی

 

شیک ترین مدل گوشواره نگینی 2017

 

مدل گوشواره

لینک کوتاه این مطلب: http://bia2safa.net/goto/web/url/1704370

مطالب مشابه