آتش‌سوزی در انبار ضایعات اهواز مهار شد

منبع: برترین ها

77

1399/3/23

19:42


رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز گفت: آتش‌سوزی در روز جمعه در یک انبار ضایعات در منطقه ملاشیه اهواز کنترل و مهار شد.

ایرنا: رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز گفت: آتش‌سوزی در روز جمعه در یک انبار ضایعات در منطقه ملاشیه اهواز کنترل و مهار شد.

ابراهیم قنبری روز جمعه بیان کرد: این حادثه در ساعت ۱۱:۱۹ صبح امروز در انبار ضایعات جنب لوله سازی اهواز در منطقه ملاشیه به وقوع پیوست.

وی افزود: آتش گرفتن درختان همجوار و سرایت آن به انبار موجب آتش گرفتن انبار شد که پس از چند ساعت فعالیت ماموران آتشنشانی به طور کامل کنترل و مهار شد.

رییس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری اهواز ادامه داد: برای مهار این آتش‌سوزی ۱۰ خودرو آتش‌نشان، پنج تانکر آتشنشان و ۲۳ آتشنشان وارد عمل شده و موفق به مهار آن شدند.

مهار چهار آتش‌سوزی در نقاط مختلف اهواز در یک روز

وی با بیان این که در همین روز چهار آتش‌سوزی دیگر در نقاط مختلف اهواز مهار و کنترل شد توضیح داد: آتش‌سوزی در مدفن پسماند صفیره، انفجار گاز در منزل مسکونی در منطقه کریشان، و ۲ فقره آتش‌سوزی منزل در کیانپارس و کوی پردیس اهواز مهار شد.

قنبری با بیان اینکه این آتش‌سوزی‌ها هیچکدام مصدومی نداشت افزود: با توجه به گرمی هوا و کمبود تجهیزات آتش‌نشانی از مردم اهواز می‌خواهیم رعایت بیشتری در نکات ایمنی داشته باشند.

مطالب مشابه