جشن تولد پناه دختر شاهرخ استخری + عکس

منبع: روزگار

405

1399/3/29

10:12


جشن تولد پناه دختر شاهرخ استخری + عکس

شاهرخ استخری فارغ التحصیل مهندسی صنایع می باشد. او فرزند اول خانواده است و ۲ خواهر کوچک تر از خودش دارد.وی در پیج شخصی خودش در یکی از پستها تولد دخترش را تبریک و دخترش که اسمش پناه است را بوسید. او از خدمت سربازی معاف شده است چون پدرش ۸ سال در منطقه جنگی خارک مشغول به کار بوده است.

 

پناه دختر شاهرخ استخری,شاهرخ استخری,

 

پناه بابا… قند بابا… تولدت مبارک…

 

پناه دختر شاهرخ استخری,شاهرخ استخری,

 

 پس از اتمام تحصیلات آکادمیک خود با حضور در تئاتر اسب ها به کارگردانی محمد رحمانیان در سال ۸۲-۱۳۸۱ گام بر عرصه ی هنــر نهاد و سپس یک دوره ی بازیگری زیر نظر مهتاب نصیرپور و پیام دهکردی و هدایت هاشمی گذراند. وی با تله فیلم “تلــخون” ساخته علیرضا امینی به طور حرفه ای وارد عرصه بازیگری شد و پله به پله از “پریدخت” گرفته تا “مثل هیچ کس” و سپس “ماه عســل” و نقطه ی عطف همه ی فعالیتهایش که سریال “دل نوازان” است و بعد از آن “فاصله‌ها” جایگاه خویش را در میان مخاطبانش یافت.

 

پناه دختر شاهرخ استخری,شاهرخ استخری,

 

در سریال “دل نوازان” ساخته پیشین حسین سهیلی زاده ایفاگر نقش بهزاد بود و این آشنایی سبب شد تا در سریال “فاصله‌ها”، نقش سعید را بازی کند. او می‌گوید: مسیر هنری ام با بازی در سریال “دل نوازان” تغییر کرد. البته ورودم به دنیای بازیگری را مدیون علیرضا امینی هستم.او جوان بسیار مستعد متولد سال ۵۹ که  به گفته ی خودش الف بای بازیگری رو خیلی خوب و نزد اساتید بزرگی اموخته.جوانی با انگیزه دوست داشتنی و مودب که از گفت و گو با او بسیار لذت بردیم.

 

جشن تولد پناه دختر شاهرخ استخری + عکس

لینک کوتاه این مطلب: http://bia2safa.net/goto/web/url/1724185

مطالب مشابه


نظرات


تصویری


ویدئو