ایتینگ شو چیست و بهترین پیج های ایتینگ شو و رستوران گردی در اینستاگرام

منبع: روزگار

282

1399/4/3

23:04


ایتینگ شو چیست و بهترین پیج های ایتینگ شو و رستوران گردی در اینستاگرام

ایتینگ شو , شما چقدر اشتها دارید؟ آیا هر خوراکی که می بینید، دوست دارید تا آن را میل کنید؟ فکر می کنید چند درصد ار مردمان جهان چنین خصوصیات اخلاقی دارند؟ خیلی از افراد هستند که به اصلاح معده شان ته ندارد، انگار نه انگار که همین چند ساعت پیش غذا خورده اند، تا غذای متفاوت دیگری می بینند به سمت آن کشیده می شوند. اما در مقابل، گروه دیگری هستند که اگر یک روز هم غذا نخورند عین خیالشان نیست! طبق جستجو های روزگار ، اگر صفحات اجتماعی خصوصاً اینستاگرام را باز کنید و هشتگ های نظیر ایتینگ شو را سرچ کنید خواهید دید که دنیا برای غذا خوردن هم برنامه ریزی کرده است.

 

ایتینگ شو چینی,ایتینگ شو در اینستاگرام,ایتینگ شو های ایرانی,ایتینگ شو,ایتینگ شو اینستاگرام

 

ایتینگ شو ایرانی

 

ایتینگ شو همانطور که از نامش مشخص است به معرض نمایش گذاشتن غذا خوردن است. اما به راستی هدف بعضی از پیج های اینستاگرام از به تصویر کشیدن چنین صحنه هایی چیست؟ همانطور که اطلاع دارید، در صفحات مجازی تا چشم کار می کند، راه افتادن انواع چالش هاست. اینیتگ شو هم یکی از چالش های احتمالاً جذابی است که رفته رفته تعداد آنها در حال افزایش است.

مطالب مرتبط

 

تعبیر کردن معنای این ایتینگ شوها برای هر فرد متفاوت است. اگر کسی که خیلی اشتهای زیادی ندارد، اینگونه نمایش ها را خوب می داند چرا که فکر می کند می تواند کمکی برای افزایش اشتهایش باشد. اما در طرف دیگر عده ای هستن که نمایش خوردن غذا جلوی دوربین را حرکتی چندش آور می دانند.

 

اما قصه از چه قرار است؟ واقعا هدف چیست؟ آیا فقط دعوت کردن دیگران به به چالش کشیدن است؟ در ظاهر که چنین به نظر می رسد. هر فرد دیگران را ترقیب می کن تا جلوی دوربین خوراکی میل کند. فرض کنید در یکی از ویدئو شخصی اقدام به خوردن آلوئه ورا می کند. حتماً می دانید که خواص آلوئه ورا بیشمار است و خوردن آن به تنهایی شاید کمی غیر منطقی باشد چرا که این میوه کمی لزج و تلخ است و پوست محکمی هم دارد.

 

احتمال خوردن این گیاه کار هر کسی نباشد. بدین ترتیب هر کَس به اندازه وسعش به سراغ مواد غذایی عجیب و غریب می رود تا هم ثابت کند بهتر از دیگران است و هم نشان دهد می تواند دیگران را تشویق به خوردن آنها کند.

 

در این بین عده ای از مواد غذایی اصطلاحاً "توو دل برو" استفاده می کنند. بعنوان مثال ایتینگ شو گیلاس همه را به تکاپو می اندازد و یا خوردن گوجه سبز که دهان ها را آب می اندازد نیز دیگران را تشویق به خریدن آن و سپس استفاده از آن خواهد کرد. و یا مرغ کنتاکی و انواع غذاهای از این دست هر چه هست در کنار سرگرمی مردم به اشتها می آیند. شاید این روش بتواند افراد زیادی را به خوردن وا دارد! چیزی که مشخص است افزایش روز افزون این چالش در اینستاگرام و البته استقبال مردم، خصوصاً ایرانی ها از آن شده است.

 

 

لینک کوتاه این مطلب: http://bia2safa.net/goto/web/url/1741348

مطالب مشابه


نظرات


تصویری


ویدئو