دانلود بازی Pendragon v1.1.2 برای کامپیوتر – نسخه GOG

دانلود بازی Pendragon v1.1.2 برای کامپیوتر – نسخه GOG


منبع: دانلود ها

7

1399/7/3

21:52


Pendragon یک بازی استراتژی مبتنی بر نبت است که تمامی حرکات شما روایت کننده داستانی در بازی خواهد بود. فرصت‌های گیم‌پلی متنوعی در اختیار شما خواهد بود و می‌توانید مدام در بازی پیشرفت کرده و شجاعت خود را نشان دهید. شما می‌توانید از عقب نشینی نیز به‌عنوان یک تاکتیک جنگی استفاده کرده و دشمنان خود را دور بزنید. می‌توانید در صورت داشتن قدرت کافی، به‌طور مستقیم با آن‌ها روبرو شده و در صورت نیاز به فداکاری، از شخصیت‌های دیگر خود استفاده کنید. شما باید بدانید که چه کسی در معرض خطر قرار داشته و چه کسی می‌تواند شما را از مواقع بحرانی نجات دهد. بازی چرخش‌های تاریخی را در جهان به‌نمایش می‌گذارد و می‌توانید تجربه‌ای منحصربه‌فرد داشته باشید.

اسراری را در بازی می‌بینیم که ارتباط مستقیمی به برخی از کشورها دارند و اگر با آن‌ها آشنا باشید، یقینا پیچش‌های تاریخی معنای بهتری برای‌تان خواهند داشت. می‌توانید با سر لانسلوت یا ملکه گینه‌ور متحد شده یا تقاضای آن‌ها را برای این منظور رد کنید. همبستگی روش بسیار مهمی در پیروزی است و باید به مردمان خود امید بدهید. برای مقابله با موجودات وحشی و متجاوزین، می‌توانید به اقصی نقاط دنیا سفر کرده و نبردها را با اطمینان بیشتری به جلو هدایت کنید.

Pendragon v1.1.2 (41409) PC-GOG

دانلود-بازی-Pendragon

بازی Pendragon نبردهای مبتنی بر نوبت را به نبردهای ساده تبدیل کرده و عمق استراتژی بیشتری به آن‌ها می‌بخشد. ضرر و زیان جبران ناپذیری را در بازی می‌بینیم که هر مرحله روایتگر اتفاقات دیگر خواهند بود. داستان و گیم‌پلی بازی را می‌توانید در میدان نبرد تجربه کرده و تصمیماتی بگیرید که روی سرنوشت شما و دشمنان شما نیز تاثیر دارد. گروهی از قهرمانان و شوالیه‌های افسانه‌ای را در بازی می‌بینیم که شخصیت آن‌ها منحصربه‌فرد هستند و با رهبری یک ارتش، تصمیمات مختلفی می‌گیرند که می‌تواند درست یا اشتباه باشد. بنابرایم گماردن آن‌ها سر ارتش، تصمیم سختی خواهد بود که شما باید با شناخت شخصیت آن‌ها انجام دهید.

info

AD 673. Camelot has fallen. The jealous Sir Mordred has broken the fellowship of the Round Table with hatred and lies. Now King Arthur faces his final battle. Who will keep the dream of Camelot alive?

Pendragon is a turn-based strategy game, where every move you make drives the narrative, and every story twist opens new gameplay opportunities. Will you advance and show your mettle, or cautiously retreat? Will you slip round enemies, or encounter them head-on? And when sacrifices are required, who will you put in harm’s way?

سیستم مورد نیاز

حداقل سیستم مورد نیاز:

Requires a 64-bit processor and operating system

OS: Windows 7 or later

Processor: Intel Core i5

Memory: 4 GB RAM

Graphics: Nvidia Geforce GTX 550/equivalent or higher

DirectX: Version 10

Storage: 1 GB available space

راهنمای نصب

1) فایل های فشرده را توسط آخرین آپدیت نرم افزار WinRar اکسترکت کنید.

2) به نصب بازی بپردازید. بازی به صورت DRM-Free بوده و نیازی به کرک ندارد.

اطلاعات فایل
رمز فایل: www.downloadha.com
لینک دانلود

دانلود بازی Pendragon v1.1.2 (41409)-GOG با لینک مستقیم

—————–

دانلود پک گودیز بازی منتشرشده در وبسایت GOG


مطالب مشابه


تصویری


ویدئو