نسخه آبلیمویی برای افزایش رشد مو

منبع: همگردی

4

1399/7/24

18:02


نمناک/ رشد سریع موها مطمئنا یک شبه رخ نمی دهد بلکه ممکن است ماه ها طول بکشد تا آن ها 2.5سانتی متر رشد کنند. مسلما این امر بسیار ناامید کننده است اما گاهی اوقات اگر نیاز مو برآورده شود می تواند در رشد آن نیز موثر واقع شود. بنابراین لازم است با برخی از این درمان های طبیعی مانند آبلیمو و آب نارگیل موهایتان را تقویت کنید.

3 روش استفاده از لیمو برای تقویت و رشد موی سر

روش اول:

مواد لازم بدین منظور شما به:

یک قاشق غذاخوری آب لیمو

یک قاشق غذاخوری آب نارگیل نیاز دارید.

کافی است این دو مواد را با یکدیگر مخلوط کرده و سپس این ترکیب را به پوست سر خود اعمال کرده و کمی ماساژ دهید. به مدت 15-20 دقیقه صبر کرده و در نهایت موهای خود را با یک شامپوی ملایم شستشو دهید.

روش دوم:

دستور بعدی که می توانید استفاده کنید :

دو قاشق غذاخوری روغن زیتون

یک قاشق غذاخوری روغن کرچک

4-5 قطره روغن گیاهی لیمو است.

کافی است همه مواد را در یک کاسه با یکدیگر مخلوط کنید، مخلوط را کمی گرم کنید تا ولرم شوند و سپس ان را به پوست سر خود اعمال کرده و چند دقیقه به خوبی موها و پوست سر تان را ماساژ دهید. پس از اتمام ماساژ به مدت 20 دقیقه صبر کرده و در نهایت با یک شامپوی ملایم شستشو دهید. هفته ای 1-2 بار این روش درمانی را انجام دهید تا بهترین نتیجه حاصل شود.

روش سوم:

شما همچنین می توانید از:

آب یک عدد لیمو

1-2 قاشق غذاخوری آب استفاده کنید.

کافی است پس از ترکیب این دو با یکدیگر، با استفاده از یک تکه پنبه این مخلوط را به پوست سر خود بمالید و به خوبی ماساژ دهید. فقط توجه داشته باشید بیش از 10 دقیقه این مخلوط در موهایتان نماند. پس ازآن موهایتان را به خوبی شستشو دهید.

زین پس و پس از استفاده از چنین ترکیب هایی خواهید دانست لیمو چگونه می تواند به رشد موهایتان کمک کند.

نسخه آبلیمویی برای افزایش رشد مو

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو