معرفی تعدادی از مشهورترین رستوران های بانکوک

معرفی تعدادی از مشهورترین رستوران های بانکوک


منبع: همگردی

2

1399/9/2

22:02


بانکوک یکی از بهترین مقاصد برای عاشقان غذا محسوب شده و از مغازه های خانگی غیرقابل وصف تا رستورانهای ستاره دار را در خود جای داده است. با ما در مقاله رستوران های معروف بانکوک همراه باشید تا شما را با تعدادی از بهترین رستوران های بانکوک آشنا کنیم. قطعا، آشنایی با مشهورترین رستوران های بانکوک برایتان جالب خواهد بود.

Nahm

رستوران Nahm جذاب ترین تجربه غذایی را در بانکوک به شما هدیه می دهد. سرآشپز دیوید تامسون که رستوران لندنی-تایلندی او با همین اسم یک ستاره میچلین را گرفته، این شعبه را در هتل Metropolitan در سال 2010 افتتاح کرد. با استفاده از دستورهای غذایی مبتنی بر کتابهای آشپزی Siamese و سایر غذاهایی که از کتابهای زیرخاکی به ارث رسیده اند، شما کاملترین نمایش غذاهای کلاسیک تایلندی مانند تام یام گونگ را در این مورد از بهترین رستوران های بانکوک تجربه می کنید.

Nahm

Issaya Simamese Club

Issaya Siamese Club در سطح بین المللی بعنوان اولین پرچمدار مشهورترین رستوران های بانکوک شناخته شده و سرآشپزش تایلندی است. منوی این رستوران ترکیبی از غذاهای سنتی تایلندی و غذاهای مدرن بوده و سالاد تایلندی شکوفه موز، دنده پشتی بچه خوک به همراه فلفل و گوشت بره ماسامان بهترین غذاهایش هستند.

Issaya Simamese Club

Bo.lan

Bo.lan از زمانیکه در سال 2009 گشایش یافت، خود را در عرصه غذایی بانکوک کاملا نشان داد. این رستوران که غذاهای کمیاب تایلندی را در یک فضای مجلل سرو می کند، کاملا طبق ریشه های غذایی تایلند عمل کرده، ولی سعی دارد تا تکنیکهای مخصوصی را نیز به آنها اضافه کند. غذاهایی همچون سالاد دودی ماهی رودخانه چیانگ مال، زرده تخم مرغ به همراه پودر کاری سبز و گوشت کامل سرخ شده به همراه سس خشک میگو، بهترین غذاهای این رستوران بشمار می آیند. این مورد از رستوران های معروف بانکوک برای یک شام رمانتیک یا دیدار کاری مناسب است.

Bo.lan

Gaggan

رستوران هندی Gaggan در سالهای اخیر بعنوان یکی از مشهورترین رستوران های بانکوک شناخته شده است. سرآشپز این رستوران، گاگان آناند که در رستوران El Bulli تعلیم یافته، از تکنولوژی مولکولی استفاده می کند. او تغییراتی را بر غذاهای بومی کشور خودش اعمال کرده تا بسیاری از آنها را تبدیل به غذاهایی لذیذ کند. بهترین میز این رستوران، میزی است که پنجره ای مستقیم به سمت آشپزخانه دارد و شما می توانید گاگان و کارکنانش را در حال فعالیت ببینید.

Gaggan

Supanniga

این سالن در یک خانه فروشگاهی سه طبقه قرار دارد که با دیوارهای بتنی، اتاقکهای زرد و مبلهایی در بیرون از سالن تزئین شده است. منوی این رستوران تحسین های بسیاری را در پی داشته و غذاهای برجسته آن شامل Yum Tua Puu Goong Sod (سالاد ترد لوبیای بالدار به همراه میگو و تخم مرغ آب پز در سس فلفل) و moo chor muang (قطعه های بزرگ گوشت خوک در ادویه کاری زمینی) هستند.

Supanniga

Somtum Der

در این غذاخوری کوچک به شما یک غذای خیابانی ارائه می شود. این رستوران دارای تهویه مطبوع هوا بوده و این یک خبر خوب بشمار می رود، زیرا غذاها معمولا بوی زیادی دارند. مرغ، خوک و غذاهای دریایی با ظرافت کباب شده و به همراه برنج های چسبیده به هم سرو می شوند. Somtum Der، مکانی دوستانه برای توقفی کوتاه و شنیدن صدای دمپایی های چوبی هست.

Somtum Der

Sould Food Mahanakorn

غذاهای سالم و ارگانیک مانند برنج، گوشت، و برخی از سبزیجات از کشاورزان ارگانیک شمال شرقی کشور تأمین شده و این رستوران را به یکی از مشهورترین رستوران های بانکوک بدل می کنند.

Sould Food Mahanakorn

مطالب مشابه


تصویری


ویدئو